Четверг, 28.05.2020, 15:30
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

5 років зростання: КРИСТАЛБАНК святкує ювілей!
КРИСТАЛБАНК святкує 5-річний ювілей.
За 5 років мережа відділень Банку значно зросла і на сьогодні нараховує вже 28 відділень по всій Україні. Незважаючи на свій «юний вік» КРИСТАЛБАНК був тричі визнаний «Банком року №1 за умовами іпотечного кредитування» за версією Міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ», став лідером 2018 року на ринку серед банків у номінації «Найкраща програма іпотечного кредитування» у рамках Конкурсу громадських уподобань торгових марок «Фаворити Успіху», а також є переможцем Номінації І Всеукраїнського проекту «Банки та фінансові установи України 2018» за підтримку соціальних проектів та благочинну діяльність.

Тисячі клієнтів щоденно отримують якісний та вигідний банківський сервіс. КРИСТАЛБАНК постійно вдосконалюється та запроваджує найсучасніші дистанційні сервіси, банківські продукти, які повністю задовольняють потреби фізичних та юридичних осіб.
За 5 років довгостроковий кредитний рейтинг банку виріс до рівня uaA+ з прогнозом «стабільний». Рейтинг вказує на високу надійність та стабільність КРИСТАЛБАНКу.
«Сподіваюся, що за наступні 5 років нам вдасться продемонструвати такі ж вражаючі та високі результати. Нам є чим пишатися. Команда КРИСТАЛБАНКу за постійний розвиток та динамічне зростання і ніколи не зупиняється на досягнутому», - прокоментував Голова Правління Леонід Гребінський.
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: ms (16.12.2019) E
Просмотров: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск