Четверг, 04.06.2020, 04:47
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Банк “Хрещатик”: отримай насолоду від весни
Весняний розмай депозитів пропонує банк “Хрещатик” своїм вкладникам і новим клієнтам, насамперед кращій половині людства — українським жінкам.
“Найчарівнішим” — таку назву має вклад, який можуть відкрити на 12 місяців тільки жінки. Його умови досить привабливі — 21% у національній валюті та 10% у доларах США — і підкріплюються особливо захищеною карткою Lady на базі МПС Visa з яскравим дизайном і вмонтованим чипом. Відсотки по цьому вкладу можуть виплачуватися щомісяця або наприкінці дії вкладу з умовою їх щомісячною капіталізацією.
Новий вклад “Думай про весну” з терміном дії 14 місяців допоможе будь-кому з клієнтів відродити власну мрію в оновленій країні, бо також пропонує відсотки (21,5% у грн і 10,5% у доларах США) як щомісяця, так і наприкінці дії вкладу з щомісячною капіталізацією.
Об’єднує ці весняні пропозиції можливість поповнення на 1000 грн або 100 доларів США вкладів “Найчарівнішим” і “Думай про весну” — протягом перших трьох і шести місяців відповідно.
Насолоду від депозитного розмаю отримають й нові клієнти, які забажають відкрити ощадний картковий продукт “Ліга успіху”, котрий дає змогу вільно користуватися своїми грошима без втрати відсотків. Для них відсоткові ставки на щоденний залишок по цьому картрахунку підвищено на 3 п.п. відповідно до суми залишку.
Відсотки по вкладу “Калита”, особливістю якого також є можливість вільно користуватися грошима при необмеженому терміні дії вкладу, та ще й поповнювати його, теж зросли до 10%.
“Пропоновані оновлення депозитної лінійки для населення, — підкреслила Кириченко Тетяна, заступник начальника управління організації та підтримки вкладних програм банку, — зумовлені нашим бажанням допомогти клієнтам привнести у складне сьогодення України якомога більше позитиву, відчути відродження нашого суспільства у всіх сферах буття — політичній, соціальній, моральній і звичайно фінансовій. Тому, сподіваюсь, наші пропозиції порадують існуючих клієнтів і тих, хто довірить нам свої заощадження, які банк “Хрещатик” завжди гарантовано оберігав і беззаперечно повертав за першою ж вимогою”.

Стартують весняні пропозиції 24 лютого 2014 р.
Детальніше див.
http://www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/deposits/34/
http://www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/deposits/35/
http://www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/deposits/26/
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: hreschatik (24.02.2014) E
Просмотров: 175 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск