Понедельник, 30.03.2020, 02:10
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Cоціальна ініціатива «Еко-зв’язок Київстар»
ПРЕС-РЕЛІЗ

28 травня 2014 р.
мм. Дніпропетровськ – Львів

Школярі 1200 шкіл Дніпропетровська та Львова підтримали нову соціальну ініціативу «Еко-зв’язок Київстар»

28 травня 2014 року проведено телеміст між школярами Дніпропетровська та Львова в рамках нового екологічного проекту національного телеком-оператора «Еко-зв’язок Київстар». Подія відбулась за підтримки Департаментів освіти та науки Дніпропетровської та Львівської облдержадміністрацій. У форматі активного діалогу учні обговорили, як запобігти загрозі, яку можуть створювати для довкілля викинуті у смітник батарейки, що використовуються у побутових приладах, та акумулятори від мобільних телефонів.

Культуру збереження довкілля необхідно виховувати змалку. Саме тому першими учасниками проекту «Еко-зв'язок Київстар» стали діти. Школярам 1200 шкіл у Дніпропетровській та Львівській областях було запропоновано пройти спеціальні екоуроки від «Київстар». Крім того, хлопці та дівчата взяли участь у телемості, під час якого поділилися своїми ідеями щодо того, як побудувати відповідальне ставлення до природи серед дорослих і дітей. Всі надані пропозиції будуть використовуватися під час подальшого розвитку проекту «Еко-зв’язок Київстар».

Дар’я Ковальчук, учениця 11 класу: «Раніше я завжди просто викидала відпрацьовані батарейки, але тепер розумію, що це завдає шкоди природі. Звичайно, що такі екологічні уроки корисні - тепер я планую всі старі батарейки віддавати на утилізацію і буду радити своїм друзям робити те ж саме».

Тетяна Пецько, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності «Київстар»: «Після проведеного телемосту учні планують зробити своїми руками спеціальні бокси і збирати у школах батарейки та акумулятори від мобільних телефонів. «Київстар» заснував спеціальні призи для трьох шкіл в кожній області, які наберуть найбільшу кількість матеріалу. Ми підведемо підсумки конкурсу та нагородимо переможців вже у новому навчальному році».

Екологи встановили, що одна батарейка, викинута у сміття, забруднює важкими металами до 20 кв. м ґрунту (це територія, на якій зростає два дерева), або 400 л води (дві середніх повних ванни). Середньостатистична сім’я водночас користується не менш ніж п’ятьма батарейками (з їх допомогою працюють пульти від телевізора або кондиціонера, годинник, фотоапарат, дитячі іграшки, ліхтарик тощо). Отже, потенційно, після того, як їх викидають у сміття, забруднюється територія у 100 кв. м, на якій може бути збудовано будинок з невеликою мансардою або 2000 літрів води, що рівнозначно за об’ємом акваріуму, який зайняв би цілу кімнату у квартирі.

Свій внесок до збереження екології вже зробили співробітники компанії – вони зібрали для передачі на утилізацію 80 кг батарейок. Це дозволило зберегти 1,5 млн л води (це приблизно 620 колодязів) або 7,7 га ґрунту (що дорівнює 12 футбольним полям).

Проект «Еко-зв’язок Київстар» - це черговий крок в рамках довгострокової програми захисту довкілля, яка почала впроваджуватися в компанії ще у 2009 році після прийняття «Положення про захист навколишнього середовища». Ця програма включає в себе проект «Зелений офіс», спрямований на популяризацію серед співробітників компанії економного використання ресурсів та переходу на електронний документообіг, введення послуг, дружніх до довкілля (електронні рахунки, електронні факси, електронні бонуси), застосування енергозберігаючих технологій на різних ділянках бізнесу для підвищення його енергоефективності, проведення зелених акцій за участю співробітників-волонтерів «Київстар».

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»
«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.
Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.
Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.
Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: pleontalan (06.06.2014) E
Просмотров: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск