Понедельник, 30.03.2020, 00:28
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Довіру зберігаємо. Ощадбанк залучив на депозит «Весна красна» понад 8,5 млрд. грн.
За три місяці дії акційного депозиту «Весна красна» Ощадбанк залучив понад 8,5 млрд. грн. Такий результат зумовлено якісними змінами на всіх рівнях, що відбуваються в банку, найвищим рівнем надійності збереження вкладів та активною комунікацією з клієнтами.
«Ощадбанк сьогодні є лідером за надійністю. Нещодавно незалежне дослідження підтвердило лідерство банку на ринку. Наші клієнти це знають - разом з Ощадбанком вони почуваються впевненими в завтрашньому дні», - відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. Він також нагадав, що накопичення достатнього запасу ліквідності надало можливість повернути вже 14,39 млрд. грн. рефінансу НБУ та розпочати минулого року поступове зниження відсоткових ставок за депозитами. Ця тенденція продовжиться і в поточному році. «Національний банк України продовжує курс на зниження облікової ставки, що є позитивним сигналом для ринку. Чимало банків знижують відсоткові ставки за вкладами. Зокрема, Ощадбанк розпочав зниження депозитних ставок у 2015 році та продовжує це робити зараз. У довгостроковій перспективі це сприятиме зменшенню вартості ресурсного портфеля банку і, відповідно, здешевленню кредитів для клієнтів», – зазначив Андрій Пишний.
Протягом першого кварталу 2016 року строкова ресурсна база Ощадбанку збільшилась майже на 5 млрд. грн. (без урахування впливу курсових різниць), з яких 2,1 млрд. грн.— строкові кошти фізичних осіб.
Прес-служба Ощадбанку
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (02.06.2016) E
Просмотров: 127 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск