Четверг, 04.06.2020, 04:39
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

ДТЕК придбав контроль над українською інжиніринговою компанією «Електроналадка»
Нове підприємство дозволить централізувати управління масштабними проектами реконструкції енергообладнання та будівництва нових енергоблоків ТЕС, а також підвищити ефективність інвестицій.
DTEK Holdings BV із 1 листопада 2013 року увійшов до складу учасників ТОВ «Електроналадка» після отримання всіх необхідних дозволів антимонопольних органів і державної реєстрації нової редакції Статуту товариства. Директором ТОВ «Електроналадка» було обрано Євгена Богомольського, який раніше очолював Дирекцію з великих проектів ДТЕК.
Наразі в «Електроналадці» працюють 378 співробітників. Підприємство спеціалізується в сфері проектування, монтажу, пусконалагодження, сервісного обслуговування та діагностики енергетичних об'єктів усіх класів напруги. Компанія виконувала високотехнологічні проекти впровадження сучасних систем контролю й керування енергоблоків на базі програмно-технічних комплексів відомих світових виробників, заміни електротехнічного обладнання з використанням розробок і продукції провідних європейських фірм.
«"Електроналадка" буде керувати проектами масштабних реконструкцій і капітального будівництва на ТЕС, що входять до ДТЕК. Централізація такої функції в межах спеціального підрозділу дозволить приймати оптимальні рішення щодо вибору технологій, строків реалізації, управління ризиками та контролю за якістю виконуваних робіт, – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. – Упродовж 2007-2020 років ми запланували модернізувати 40 енергоблоків на наших ТЕС. 12 енергоблоків уже оновлено, 4 перебувають у процесі модернізації, на ще одному блоці роботи з реконструкції розпочнуться до кінця цього року. Всього в програму з модернізації енергоустаткування ТЕС із 2007 до 2020 року ДТЕК інвестує більше 20 млрд грн».
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: detexua13 (26.11.2013) E
Просмотров: 168 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск