Пятница, 29.05.2020, 15:30
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

ДТЕК Зуївська ТЕС інвестує в ремонтну кампанію 2013 року 135 млн грн
ДТЕК Зуївська ТЕС повністю виконала планові ремонтні роботи на енергоблоках і загальностанційному обладнанні, необхідні для підвищення надійності генерації електроенергії в період осінньо-зимового максимуму. На ремонтну кампанію підприємство цьогоріч виділило 135 млн грн, із яких за 9 місяців вже виконано роботи на 119 млн грн.
Всі чотири енергоблоки станції підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період, коли зростає максимальне навантаження на енергосистему. Відремонтовано обладнання кульових млинів, які слугують для подрібнення палива перед подаванням у котельні установки на енергоблоках станції, млинових вентиляторів. На енергоблоці №3 виконано капітальний ремонт турбіни.
«Виконаний обсяг ремонтних робіт дозволить станції забезпечити надійну генерацію електроенергії в опалювальний сезон. ДТЕК Зуївська ТЕС працює повним складом устаткування і готова максимально виробляти електроенергію – станція може генерувати 25 млн кВт∙год. щодоби. Крім поточних щорічних ремонтів ДТЕК Зуївська ТЕС проводить реконструкції всіх енергоблоків. Вже оновлено блоки №№ 1, 2 і 4. У квітні 2014 року ДТЕК Зуївська ТЕС планує розпочати реконструкцію енергоблока №3, після завершення якої станція стане першою в Україні ТЕС, повністю модернізованою», – прокоментував директор ДТЕК Зуївської ТЕС Віталій Пітько.
Також на ДТЕК Зуївській ТЕС було проведено ремонт загальностанційного обладнання. Зокрема, виконано заводський ремонт бульдозерного і тепловозного парку, заводські ремонти статорів електродвигунів і трансформатора ТСЗС-1000 із заміною пошкоджених секцій і замінено конвеєрну стрічку на конвеєрі №3.
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: detexua13 (13.11.2013) E
Просмотров: 212 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск