Четверг, 09.04.2020, 17:04
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Енергоощадність як спосіб життя
30 червня відбулось відкриття зарядної станції E-line, встановленої спільними зусиллями ВіДі АвтоСіті та Ощадбанку.

Встановлення чергової зарядної станції відбулось у рамках проектів Ощадбанку «Енергоощадність як спосіб життя» та #ЕлектроМобілізація від ВіДі АвтоСіті. Ці проекти підтримують політику енергозбереження й екологічної безпеки та спрямовані на популяризацію екологічного чистого, «зеленого», прогресивного виду транспорту.

Користування зарядним пристрієм біля автосалону ВіДі АвтоСіті за адресою: вул. Велика Кільцева, 56 буде для користувачів електрокарів безкоштовним.

В урочистому заході взяли участь генеральний директор ВіДі АвтоСіті Юлія Майорова, начальник Головного управління Ощадбанку по Києву та Київській області Сергій Крючков та директор компанії E-line Владислав Родін.

«Ми мотивуємо людей купувати екологічно чистий транспорт, допомагаючи розвивати мережу зарядних станцій в Україні. Для компанії ВіДі АвтоСіті #ЕлектроМобілізація – не лише іміджевий проект. Це стратегія розвитку бізнесу. В жовтні 2015 року ми розпочали імпортувати електромобілі Tesla, а в травні 2016 – Nissan Leaf. На даний момент спільними зусиллями з нашими партнерами встановлено зарядну станцію у ВіДі АвтоСіті Аеропорт. Ми готові інвестувати в розвиток відповідної інфраструктури для поширення сучасних технологій. Виходячи з того, наскільки збільшиться кількість електрокарів у країні, а отже попит на електрозаправки, ми будуватимемо подальший план розвитку», – зазначила генеральний директор ВіДі Автосіті Юлія Майорова.

«Ощадбанк активно підтримує урядову політику енергозбереження та екологічної безпеки, а енергоефективність як спосіб життя є нашою філософією. Минулого року банк зробив ще один важливий крок до енергетичної незалежності країни. Ми запропонували кредитний продукт на придбання електрокарів і розпочали встановлення електричних заправок – у Львові, Чернівцях, а тепер і в Києві. Електромобілі давно стали трендом у провідних країнах світу. Наприклад, у деяких європейських країнах покриття зарядними станціями сягає 80% доріг. Ми підтримуємо цю ідею і хочемо, щоб вона набула популярності в Україні. В наших планах – активний розвиток мережі зарядних пристроїв для електромобілів по всій країні», – наголосив начальник Головного управління Ощадбанку по Києву та Київській області Сергій Крючков.
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (01.07.2016) E
Просмотров: 122 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск