Среда, 23.09.2020, 22:22
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Кредитний рейтинг КРИСТАЛБАНКу підвищено до рівня uaAA- з прогнозом ‚стабільний‘
11 березня 2020 року рейтингове агентство IBI-Rating повідомило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ ‚КРИСТАЛБАНК‘ з рівня uA+ до рівня
uaAA-, прогноз рейтингу - стабільний. Також підвищено рейтинг надійності банківских вкладів до рівня ‚5‘ (відмінна надійність).

Для проведення аналітичного дослідження та оновлення кредитного рейтингу та рейтингу надійності банківських вкладів агентство IBI-Rating використовувало фінансову звітність АТ ‚КРИСТАЛБАНК‘ за 2017-2019 рр., планові показники діяльності банку, іншу необхідну внутрішню інформацію, а також інформацію з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими або борговими інструментами. Знак ‚-‘ означає проміжний рейтинговий рівень відносно основного рівня. Прогноз кредитного рейтингу ‚стабільний‘ означає, що зміна кредитного рейтингу протягом року є малоймовірною.

Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні ‚5‘ (відмінна надійність) вказує на високу стабільність фінансової установи, банк вчасно розраховується зі своїми зобов‘язаннями відповідно до чинного законодавства ( у т.ч. вимог НБУ), має добру репутацію. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу низька, оскільки банк малочутливий до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: ms (12.03.2020) E
Просмотров: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск