Понедельник, 30.03.2020, 00:34
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

КРИСТАЛБАНК презентує «My CRYSTALBANK» — інтернет-банкінг для фізичних осіб
«У системі «My CRYSTALBANK» мисконцентрували найкращі рішення з безпеки, швидкості та ефективності, які ринок дистанційного обслуговування може запропонувати на даний час, — зазначив директор департаменту інформаційних технологій Вадим Алифиренко. — Інтерфейс користувача простий і зрозумілий. Тому здійснення операцій за допомогою інтернет-банкінгу зручне та безпечне».
«В системі інтернет-банкінгу клієнтам доступні всі основні операції з рахунками та платіжними картками: здійснення платежів та переказів по Україні (у т.ч. комунальні платежі, поповнення мобільних телефонів, сплата за інтернет), відкриття та поповнення депозитів, погашення кредитів, одержання у режимі он-лайн інформації про стан власних рахунків, управління картковими лімітами, — додає директор департаменту продуктів роздрібного бізнесу банку Максим Андрієнко. — І це — далеко не повний перелік можливих операцій, що здійснюються за схемою 24/7 з будь-якої точки світу».
Спеціально для користувачів інтернет-банкінгу «My CRYSTALBANK» банк пропонує вклади-online, що дає клієнтам змогу брати участь у депозитних програмах банку, не відвідуючи відділень. Ставки за таким видом вкладів на 0,5% вищі, ніж за їх традиційними аналогами.
Аби підключитися до системи інтернет-банкінгу«My CRYSTALBANK» необхідно мати будь-яку картку КРИСТАЛБАНКу з підключеним сервісом SMS-інформування та залишком не менше 3 грн.Наразі підключення до системи — безкоштовне!

Дізнатися більше та скористатися цим сервісом можна на сайті КРИСТАЛБАНКу, вибравши на головній сторінці розділ «Інтернет-банкінг».
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: context-ua (20.12.2016) E
Просмотров: 112 | Теги: Кристалбанк | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск