Четверг, 09.04.2020, 15:31
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

КРИСТАЛБАНК пропонує нові послуги мікробізнесу
Київ, 22листопада 2016 р.

КРИСТАЛБАНК запровадив нові тарифні пакети з розрахунково-касового обслуговування, які максимально відповідають потребам юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців з невеликими обсягами бізнесу.
«У своїй діяльності КРИСТАЛБАНК, насамперед, враховує інтереси своїх клієнтів, маючи на меті максимальне сприяння розвитку їх бізнесу і побудову довгострокових партнерських відносин шляхом надання продуктів і послуг, що максимально відповідають їх потребам, — зауважив начальник управління просування програм мікробізнесу Володимир Панчук. — Тож, і наразі наші нові пропозиції розроблені з метою створення максимальних зручностей в обслуговуванні корпоративних клієнтів і при цьому враховують специфіку їх бізнесу. Таких тарифних пакетів на даний час ми запропонували два — «Зручний» і «Міжнародний». Обидва тарифних плани є зрозумілими і прозорими для клієнта, а також містять всі необхідні операції з РКО для ведення успішного та ефективного бізнесу. Крім того, сьогодні ми пропонуємо новим клієнтам — юридичним особам та фізичним особам — підприємцям скористатися акційними умовами: відкривши до 16 лютого 2017 року поточний рахунок в пакеті «Зручний», отримати можливість обслуговувати його протягом перших двох місяців без стягнення абонентної плати».

Довідково:
Тарифний пакет «Зручний» розроблено для суб’єктів господарської діяльності — національних компаній з невеликими обсягами бізнесу та фізичних осіб — підприємців, які потребують прості та зрозумілі банківські послуги для комфортного управління власними фінансами.

Тарифний пакет «Міжнародний» створено для суб’єктів господарювання, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю і мають річний обсяг виручки до 15 млн. грн. Пакет оптимально враховує потреби клієнтів, які регулярно користуються банківськими послугами.
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: context-ua (22.11.2016) E
Просмотров: 112 | Теги: Кристалбанк | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск