Четверг, 28.05.2020, 15:16
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

КРИСТАЛБАНК відтепер у Запоріжжі
«Банк розширює географію своєї присутності у різних регіонах країни відповідно до обраної бізнес-стратегії, — зазначив директор департаменту стратегічного розвитку Ігор Олійник. — Технічна оснащеність всіх установ банку відповідає єдиним корпоративним стандартам, а кваліфікований персонал пропонує кожному клієнтові повний спектр банківських продуктів і послуг, якість надання яких відповідає європейським стандартам».
До послуг корпоративних і приватних клієнтів — валютообмінні операції, розрахунково-касове обслуговування у національній та іноземних валютах, відкриття депозитних вкладів на вигідних умовах, оформлення пластикових карток різного класу міжнародної платіжної системи MasterСardWorldwide, термінові грошові перекази через міжнародні системи WesternUnion, MoneyGram, Welsend, «Хазри» тощо.
Відділення № 17 в м. Запоріжжя працює за таким режимом: Пн-Чт — з 9.00 до 18.00, обслуговування клієнтів — до 17.00; Пт — з 9.00 до 17.00, обслуговування клієнтів — до 16.00; Сб-Нд — вихідні.

Дізнатися адреси відділеньКРИСТАЛБАНКУ, а також режим їх роботи можна на сторінці корпоративногосайту:https://crystalbank.com.ua/kontakty/merezha-viddilen
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: context-ua (08.11.2016) E
Просмотров: 108 | Теги: Кристалбанк | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск