Четверг, 04.06.2020, 03:23
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

«Моя картка». Успіх в динаміці: за перший місяць оформлено 75 тисяч карток
Українцям до вподоби флагманський картковий продукт Ощадбанку «Моя картка». За перший місяць національної кампанії «Отримай свою картку» оформлено вже 75 тисяч карток.
«Моя картка» – безкоштовна, миттєва та багатофункціональна. В першу чергу її зручність відчують підприємці, платники комунальних послуг, одержувачі та відправники грошових переказів. Клієнти отримують доступ до багатьох сучасних банківських послуг: безкоштовного зарахування коштів, здійснення комунальних платежів без черг, WEB- і mobile-банкінгу "Ощад 24/7", кредитної лінії, а також до сервісу "Мобільні заощадження", який передбачає отримання 9% у гривні на залишок коштів на рахунку, та інструмента електронної ідентифікації OschadBank ID для отримання адміністративних послуг.
«Ощадбанк змінюється разом з країною. І ми хочемо, щоб наші клієнти відчували ці зміни. Ми не тільки відкриваємо відділення нового формату, а й постійно вдосконалюємо наші продукти, розширюємо їх функціонал. Нагадаю, нещодавно для користувачів WEB-банкінгу «Ощад 24/7» стали доступними одразу три нові сервіси: переказ коштів з карткового рахунку на поточний, у т.ч. для погашення кредиту і на депозитний з правом поповнення, а також перегляд виписок з поточних та з депозитних рахунків», — зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.
Залишилось просто прийти і отримати свою картку в Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

Источник: http://www.oschadbank.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (07.12.2015) | Автор: Ощадбанк E W
Просмотров: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск