Четверг, 28.05.2020, 15:36
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк – №1 у рейтингу найбільш стійких банків України
Журнал Forbes Україна визнав Ощадбанк найбільш стійким банком України. У своєму дослідженні ділове видання проаналізувало шанси українських банків вийти з кризи з мінімальними втратами. При формуванні рейтингу Forbes враховував п’ять ключових показників:
- достатність капіталу;
- якість кредитного портфеля;
- підтримку з боку власників з урахуванням політичних ризиків;
- рентабельність капіталу;
- ліквідність.
Сумарний результат забезпечив Ощадбанку першу сходинку рейтингу серед найбільших банків України.

«Стійкість Ощадбанку – це насамперед стійкість і прагнення до перемоги, яку демонструє наша країна в цей складний для всіх нас час. Адже банк – це її відображення. З усіма вадами й принадами. Хлопці тримають фронт на сході, ми тримаємо фінансовий фронт. При цьому навіть в таких надскладних умовах, як війна, девальвація, економічний спад, ми демонструємо волю до змін і вже змінюємось. Ми щодня намагаємось зробити хоч невеликий, але крок уперед: вдосконалюємо наші сервіси, оновлюємо відділення, кредитуємо економіку і своїм прикладом намагаємось довести: все можливо, головне – віра у власні сили», - відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Нагадаємо: показник адекватності капіталу Ощадбанку залишається одним із найкращих серед банків України і на 01.01.2015 (з урахуванням втрат) становить 21,7% при нормативі, встановленому Національним банком України на рівні не менше 10%. Тобто достатність капіталу Ощадбанку більше ніж у 2 рази перевищує вимоги НБУ.
Тільки Ощадбанк має 100% державну гарантію збереження вкладів, закріплену Законом України „Про банки і банківську діяльність”.

Довідка: Ощадбанк неодноразово визнавався найбільш надійним банком України. Зокрема, таку оцінку Ощадбанк отримав від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також від журналу «Деньги.ua». У 2014 році міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide визнала Ощадбанк банком року.

Прес-служба Ощадбанку
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: PR_OSCHAD (03.02.2015) E W
Просмотров: 146 | Теги: платіжна система MasterCard Worldwi, державна гарантія, рейтинг, Відділення, надійний банк, Ощадбанк, банк, Forbes, НБУ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск