Пятница, 03.04.2020, 09:29
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк долучився до підтримки сервісу з подання заяв онлайн до органів державної реєстрації актів цивільного стану
У грудні 2015 року Ощадбанк долучився до підтримки нового сервісу, впровадженого Міністерством юстиції України. Як відомо, з липня 2015 року подати заяву про реєстрацію або розірвання шлюбу, народження дитини, зміну імені в режимі онлайн можна на сайті Міністерства юстиції України через Кабінет електронних сервісів, а також через офіційний веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (http://dracs.minjust.gov.ua/), який адмініструються державним підприємством «Національні інформаційні системи».
За допомогою цього сервісу громадяни України крім подання заяв мають можливість надсилати скановані копії документів до відділів ДРАЦС, записуватись на прийом до відповідальних осіб органів ДРАЦС через мережу Інтернет. Зареєстрований користувач може відслідковувати стан власної заяви або звернення в Особистому кабінеті на веб-порталі. Завдяки співпраці з Ощадбанком комісія при перерахуванні коштів за надання послуг буде становити лише 2% від суми, але не менше 3 грн.
У 2015 році Ощадбанк спільно з партнерами активно впроваджує ініціативи для полегшення життя людей і бізнесу, ефективно використовуючи банківські інструменти для спрощення доступу до адміністративних послуг. Так, з квітня 2015 року підприємці можуть отримувати витяги, довідки, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у режимі онлайн на сайті Міністерства юстиції України через Кабінет електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua/). На веб-порталі Державної судової адміністрації України реалізовано можливість сплати судового збору, а також спільно з компанією ТОВ «Портмоне» забезпечено здійснення онлайн-оплати єдиного податку та штрафів за порушення правил дорожнього руху.
З використанням BankID від Ощадбанку громадяни України вже сьогодні можуть отримати авторизований доступ до послуг з отримання інформації з Державного земельного кадастру, з Єдиного реєстру транспортних засобів, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно тощо.
Прес-служба Ощадбанку

Источник: http://www.oschadbank.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (25.12.2015) | Автор: Ощадбанк E W
Просмотров: 112 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск