Пятница, 03.04.2020, 14:13
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк оснащує патрульну поліцію терміналами для миттєвої сплати штрафів
Термінали Ощадбанку для сплати штрафів за порушення ПДР на місці вже отримала патрульна поліція Києва, Львова, Одеси та Харкова.

Для реалізації можливості сплати штрафів на місці скоєння адміністративного правопорушення Ощадбанк розпочав оснащення патрульної поліції платіжними терміналами. Цей проект вже реалізовано для патрульної поліції Києва, Львова, Одеси та Харкова. Наступними термінали отримають патрульні Дніпропетровська, Луцька, Миколаєва, Мукачева, Хмельницького та Ужгорода.
Здійснити платіж через термінал дуже просто. Після складання постанови про адміністративне порушення працівник поліції вводить на терміналі суму штрафу і номер постанови та роздруковує два чеки – один залишається у водія, інший – у поліцейського. Термінали Ощадбанку приймають до оплати магнітні або чиповані платіжні картки MasterCard, Visa та НСМЕП будь-якого банку.
«Можливість оплатити штраф на місці має важливу для водія перевагу, а саме економить його час. Операція займає лічені хвилини. Термінальний чек є підтвердженням оплати», – зазначила заступник директора департаменту електронної комерції і платіжних засобів - начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.
Також водії можуть сплачувати штрафи за порушення ПДР у зручний для себе час на офіційному сайті Ощадбанку. Для цього необхідно мати лише постанову про порушення та платіжну картку будь-якого банку. Введення відповідних даних займає близько 5 хвилин, а гроші надходять до Державної казначейської служби України вже наступного дня. Квитанцію про оплату можна роздрукувати або отримати електронною поштою.
Крім еквайрингового обслуговування патрульної служби Ощадбанк забезпечує реалізацію зарплатного проекту для її співробітників.

Еквайрингова мережа Ощадбанку становить понад 17,5 тис. терміналів у торговельно-сервісній мережі. Банк надає послуги з торгового еквайрингу 10 тисячам підприємств торгівлі та сервісу.

Прес-служба Ощадбанку

Источник: http://www.oschadbank.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (10.12.2015) | Автор: Ощадбанк E W
Просмотров: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск