Пятница, 29.05.2020, 14:21
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк представляє нові умови депозитів
1 жовтня п.р. за деякими депозитами та пропонує нові умови вкладів. Ця норма стосується строкових депозитів «Довіра», «Класичний», «Капітал», «Пенсійний» у національній та іноземних валютах.
В Ощадбанку переконані, що на сьогодні першочерговим завданням усіх учасників фінансового ринку є підтримання стабільності банківської системи країни. Саме цьому сприяє виконання Закону України щодо умов повернення строкових депозитів, який надає банкам можливість більш ефективно планувати свою діяльність у частині використання ресурсів та управління ризиками. «Запровадження нових умов деяких вкладів у першу чергу орієнтоване на підтримання стабільності банківської системи країни. Дотримання банками вимог зазначеного закону убезпечить їх від різкої втрати ліквідності внаслідок дострокового вилучення коштів та надасть можливість спрямувати вільні ресурси на кредитування населення і економіки», - зазначає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.
Ощадбанк піклується про своїх клієнтів та пропонує їм альтернативні варіанти для збереження своїх заощаджень. «Ми розуміємо, що у клієнта має бути вибір, тому пропонуємо обрати вклад з можливістю дострокового розірвання договору або без неї. Якщо вкладник вагається щодо розміщення депозиту без опції дострокового розірвання, він може відкрити вклад «Гнучкий». Це депозит із правом поповнення, з вибором зручного строку розміщення від 3 місяців та можливістю разового вилучення коштів без втрати відсотків», - розповідає Антон Тютюн.
Крім того, Ощадбанк прийняв рішення щодо зниження процентних ставок за вкладами від 0,5% до 1,5%, що в свою чергу сприятиме зниженню вартості кредитів для клієнтів. Для соціального вкладу «Пенсійний» та для акційного депозиту «Довіра» ставки залишаються незмінними. Також клієнти мають можливість скористатись програмою лояльності та збільшити проценту ставку за депозитами.
Нагадуємо, що лише Ощадбанк має 100% державну гарантію збереження вкладів, закріплену Законом України „Про банки і банківську діяльність”.

Прес-служба Ощадбанку

Источник: http://www.oschadbank.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (05.10.2015) | Автор: Ощадбанк E
Просмотров: 122 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск