Четверг, 09.04.2020, 10:50
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк сприяє підвищенню обороноздатності країни
За сприяння Ощадбанку успішно здійснено першу поставку 16-ти дизельних двигунів DEUTZ від ДП «Автомоторс» до одного з державних підприємств, яке входить до державного концерну «Укроборонпром» та спеціалізується головним чином на розробці та виробництві бронетанкової техніки. Двигуни вирізняються компактними розмірами та низкою унікальних характеристик.
Починаючи з другої половини 2014 року здійснення поставок таких двигунів ускладнилось – усі європейські експортери зіткнулись з багатьма труднощами. Зрештою, завдяки високопосадовцям України й Німеччини та членам правління DEUTZ дозвіл на поставку від Служби експортного контролю Німеччини було отримано.
Також існують певні обмеження Національного банку України щодо розрахунків в іноземній валюті, а саме визначено, що здійснення авансових платежів в іноземній валюті за імпорт товару можливе виключно з використанням акредитива, підтвердженого першокласним європейським банком.
Враховуючи необхідність забезпечення Збройних сил України технікою, Ощадбанк на прохання ДП «Автомоторс» провів переговори з Commerzbank AG щодо відкриття акредитива для закупівлі двигунів та можливості його підтвердження.
«Ощадбанк доклав усіх зусиль для відкриття акредитива та його підтвердження першокласним банком, завдяки чому поставку необхідних комплектуючих до Харківського конструкторського бюро було здійснено в запланований термін. Ощадбанк вже не вперше допомагає нашим збройним силам – для нас це дуже важливо», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
Довідково:

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).
ДП «Автомоторс» – офіційний представник та сервісний партнер DEUTZ AG (Німеччина) та Allison Transmission (США). З 1998 року здійснює поставки двигунів DEUTZ в Україну.

Прес-служба Ощадбанку

Источник: http://www.oschadbank.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (23.10.2015) | Автор: Ощадбанк E W
Просмотров: 111 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск