Четверг, 09.04.2020, 17:00
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк та Чернівці: спільними зусиллями для чернівчан
Ощадбанк у рамках підписаного з міським головою Чернівців Меморандуму про співпрацю запроваджує багатофункціональну «Картку чернівчанина». Це сучасна соціальна банківська платіжна картка від Ощадбанку з ексклюзивним дизайном, з фото і прізвищем її користувача українською мовою, оснащена контактним і безконтактним чипами. Платіжний засіб як матеріальний носій персональних даних буде підтримувати додатки, пов'язані з наданням соціальної підтримки та інших сервісів.
«Завдяки співпраці між Ощадбанком та Чернівецькою міською радою в місті буде запроваджено сучасний електронний сервіс, у результаті чого стане можливим ідентифікувати людей, у тому числі як одержувачів соціальних пільг. Ощадбанк забезпечить випуск «Картки чернівчанина» та функціонування платіжного додатку за допомогою потужного власного процесингу та завдяки успішному досвіду впровадження інноваційних рішень у сфері електронних банківських послуг. Впевнений у тому, що ця картка стане для мешканців міста не лише зручним платіжним інструментом, а й помічником, порадником, звичним атрибутом життя. Ми плануємо рухатись далі в її поширенні – від міста до міста, від українця до українця», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
«Вдячний нашому партнеру – Ощадбанку – за участь у цьому важливому міському проекті. «Картка чернівчанина» – сучасний засіб, який зробить більш доступними для чернівчан адміністративні та соціальні послуги, надасть владі можливість розширити їх спектр та більш оперативно контактувати з людьми. Сподіваюсь, що представники бізнесу долучаться до цієї програми і запропонують цікаві соціальні акції. Спільними зусиллями досягнемо позитивного результату», – зазначив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.
Завдяки впровадженню в місті інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка чернівчанина» користувачі карток матимуть можливість отримувати знижки в торговельних мережах, закладах медицини, освіти і культури, оплачувати комунальні послуги. Певні категорії чернівчан згодом зможуть реалізовувати права на пільги, зокрема на пільговий проїзд у громадському транспорті, та багато іншого.
На сьогодні Ощадбанк вже підготував випуск «Картки киянина» в столиці. В подальших планах – запровадження таких карток в інших містах України.
Крім того, міська влада Чернівців виступає партнером програми «Ощадний дім», яка реалізується за підтримки уряду. Програма надає кожному чернівчанину чи ОССБ можливість отримати в Ощадбанку кредит на утеплення житла. Держава компенсує за енергоефективними кредитами: ОССБ – 40%, громадянам – 30%, одержувачам субсидії – до 70% суми кредиту. 15% ставки за кредитом компенсує міський бюджет. Цей спільний соціальний проект важливий для громадян, для міста, для держави.

Більш детальна інформація про програму «Ощадний дім» – на офіційному сайті, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.
Консультації надає також муніципальний Контакт-центр, тел.: 15-80, 588-888.

Источник: http://www.oschadbank.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (16.10.2015) | Автор: Ощадбанк E W
Просмотров: 130 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск