Пятница, 03.04.2020, 14:04
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк та Пенсійний фонд України переходять на нову систему дистанційного обслуговування
Ощадбанк та Пенсійний фонд України виходять на якісно новий рівень технічного обслуговування Фонду та його підзвітних установ. За чотири місяці Ощадбанк планує перевести Пенсійний фонд України і всі 654 його підзвітні установи на систему дистанційного обслуговування «Інтернет – Клієнт – банк» та «Корпоративний Клієнт – банк».
Інноваційне рішення від Ощадбанку значно підвищить ефективність та оперативність банківського обслуговування Пенсійного фонду України, надасть можливість пришвидшити рух коштів на фінансування пенсійних виплат і в режимі реального часу здійснювати дієвий контроль за напрямами руху коштів з боку Пенсійного фонду України.
Специфіка роботи в системі також передбачає високий рівень захисту інформації завдяки використанню сертифікованих засобів захисту інформації шляхом шифрування та використання цифрових підписів і таємних ключів системи криптографічного захисту інформації, що автоматично оновлюються. Відвідування установи банку клієнтом не потрібне.
На сьогодні установи Ощадбанку обслуговують 4816 рахунків, відкритих для обліку коштів Пенсійного фонду України.
За підсумками 2014 року за коштами Пенсійного фонду України здійснено близько4 млн. операцій, а середньомісячний їх обіг становить понад29,1 млрд. грн.
Виконуючи функцію уповноваженого банку з виплати пенсій через поточні/карткові рахунки одержувачів, Ощадбанк у 2014 році забезпечив обслуговування 2 414,4 тис. чоловік.


Прес-служба Ощадбанку
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: PR_OSCHAD (03.04.2015) E
Просмотров: 120 | Теги: карткові рахунки, дистанційне обслуг, корпоративний клієнт, захист інформації, клієнт, Ощадбанк, таємні ключі, банк, Інтернет, Пенсійний фонд України | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск