Четверг, 09.04.2020, 16:52
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк відновив кредитування в рамках програми «Ощадний дім»
Ощадбанк відновив видачу кредитів за програмою енергоефективності «Ощадний дім». «Теплі» кредити набули популярності протягом 2014-2016 років. Сьогодні завдяки рішенню уряду про виділення компенсацій з бюджетних коштів їх видачу відновлено.
Нагадуємо, що за цією програмою банк надає кредити на здійснення енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватному будинку, а також у багатоквартирних будівлях.
Відтепер у рамках програми «Ощадний дім» держава компенсує позичальникам 35% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн.) за кредитами, залученими на придбання енергозберігаючих матеріалів та обладнання та відповідних додаткових матеріалів до них.
Програма отримує підтримку з боку міських, районних і обласних адміністрацій, які виділяють кошти з місцевих бюджетів на компенсацію відсотків або частини кредиту. Наразі таких партнерських програм в Ощадбанку 56, що підкреслює стратегічну важливість програми «Ощадний дім». «Теплий» кредит для конкретної людини – це утеплення будинку або квартири, економія на комунальних платежах, а для країни в цілому – значна економія енергоресурсів, зниження споживання газу.
Урядова програма «Ощадний дім» стала наймасштабнішою за роки незалежності України. За період її дії Ощадбанк вже видав майже 115 тис. кредитів на суму понад 1, 8 млрд. грн. Найпопулярнішими заходами з підвищення енергоефективності є встановлення енергозберігаючих вікон, лічильників тепла, утеплення фасадів будівель.
Більш детальна інформація про програму «Ощадний дім» – на офіційному сайті, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України); +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (06.10.2016) E
Просмотров: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск