Четверг, 04.06.2020, 04:41
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк запровадив новий продукт для мікро-, малого та середнього бізнесу – «Авалювання векселів»
Пілотний проект з впровадження нового банківського продукту стартував у п’яти областях.

Ощадбанк пропонує представникам мікро-, малого та середнього бізнесу вигідний продукт «Авалювання векселів».

Він засвідчує зобов'язання Ощадбанку здійснити платіж за векселем у випадку невиконання платником, за якого наданий аваль, своїх зобов'язань.

Продукт передбачає авалювання:
• товарних векселів, що видані для розрахунків за поставлені товари, пов’язані з виробництвом та переробкою сільськогосподарської продукції (засоби захисту рослин, мінеральні добрива, насіння та ін.);
• податкових векселів, які засвідчують зобов’язання платника податків зі сплати акцизного податку відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Авалювання векселів здійснюється для представників ММСБ, які є основними платниками за векселями, а саме:
• для векселедавців простого векселя;
• для трасатів (акцептантів) за переказним векселем.

Наразі банк пропонує скористатись новим продуктом підприємцям п’яти областей: Хмельницької, Черкаської, Вінницької, Миколаївської та Тернопільської.

«Авалювання векселів стає дедалі популярнішим на ринку, особливо для підприємств АПК. Це не лише додаткове джерело поповнення оборотних коштів підприємства, а й альтернатива класичному кредитуванню. Вартість такого фінансування є значно нижчою за звичайний кредит – від 2,5% річних. П’ять областей для реалізації пілотного проекту було обрано не випадково. Саме в них цей інструмент є найбільш поширеним», – зазначила начальник управління розробки та підтримки продуктів департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Ірина Горецька.

Детальна інформація про авалювання векселів та інші продукти для ММСБ – на офіційному сайті, у відділеннях Ощадбанку, за телефонами лінії підтримки клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу: 0800 219 800 (безкоштовно по території України) та 044 363 01 03 (за тарифами оператора). Графік роботи лінії підтримки – з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 20:00.
Прес-служба Ощадбанку
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (14.09.2016) E
Просмотров: 139 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск