Четверг, 28.05.2020, 01:13
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Ощадбанк –запустив флагманський продукт «Моя картка» та нову лінійку карток із сучасним функціоналом та яскравим дизайном
Сьогодні Ощадбанк вивів на картковий ринок новий універсальний продукт «Моя картка». Він призначений для тих, хто шанує традиції і вірить у майбутнє країни. «Моя картка» – це безкоштовна й миттєва «точка входу» в Ощадбанк. Картка доступна всім клієнтам. У першу чергу її зручність відчують люди, які звертаються до банку для відкриття карткового рахунку, – підприємці, платники комунальних послуг, одержувачі й відправники грошових переказів тощо. Клієнти отримають доступ до багатьох сучасних банківських послуг: безкоштовного зарахування коштів, внесення комунальних платежів без черг, системи дистанційного обслуговування «Ощад24/7», кредитної лінії, сервісу «Мобільні заощадження», інструмента електронної ідентифікацій OschadBankID для отримання адміністративних послуг.
Основною графічною темою картки є візерунок традиційної української вишиванки в стилі калейдоскопа – символу багатогранності й нескінченної різноманітності.
«Життя – це калейдоскоп. Калейдоскоп емоцій та ситуацій, які виникають кожного разу в новій послідовності та в новому контексті, з новою якістю, щільністю і силою. Саме тому основою візуального рішення нашого нового карткового продукту є ідея калейдоскопа як моделі й формули життя. «Моя картка» для нас не просто виріб з пластику. Це ключ до якісно нової комунікації з клієнтом. Змінюється країна. Змінюємось ми. Кожна операція, здійснена цією карткою, – внесок у розвиток нової країни. Ми плануємо рухатись далі – разом з мільйонами українців, разом з державним банком №1. Щиро сподіваюсь, що «Моя картка» сподобається своєю функціональністю і зручністю. Зрештою, своїм оригінальним дизайном. Це красиво, сучасно й просто водночас», – зазначив на презентації «Моєї картки» голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
Наразі банк впроваджує системне рішення – оновлену лінійку з 37 типів карток з новим функціоналом та яскравим дизайном.
Ощадбанк є одним з лідерів ринку платіжних карток та еквайрингу. Ощад демонструє найвищу серед українських банків динаміку приросту активних платіжних карток – 1 місце. Їх кількість з початку року збільшилась на 698,8 тисяч і становить 3 млн. 977 тис. 236 шт. - за цим показником банк вийшов на 2 місце в Україні. Серед користувачів карток Ощадбанку співробітники більше 28 000 підприємств різних форм власності, близько 2 200 000 пенсіонерів, понад 100 000 громадян, які виїхали з зони АТО. Дистанційними каналами обслуговування – WEB- і Mobile-банкінгом «Ощад 24/7» – користуються більше 500 000 клієнтів.
Ощадбанк вийшов на 2 місце з розвитку торгового еквайрингу, всього за чотири роки здолавши шлях із 32-го. Сьогодні Ощадбанк демонструє кращий результат серед усіх банків України з приросту торгових POS-терміналів, кількість яких досягла 16,7 тисяч одиниць.
Банк змінюється та ініціює зміни. Переконливим доказом цього є інноваційні проекти, реалізовані у 2015 році, а саме: спільний проект з компанією MasterCard з запровадженням швидкої оплати киянами проїзду безконтактними банківськими картками безпосередньо на турнікетах станцій у київському метрополітені, фунікулері та швидкісному трамваї. Крім цього, Ощадбанк продовжує еквайрингове обслуговування всіх закладів мережі МакДональдз в Україні, де впроваджено сучасну систему безконтактних розрахунків Visa PayWave та MasterCard PayPass за допомогою терміналів банку. На сьогодні встановлено вже 695 таких терміналів по всій Україні. Термінальне обладнання банку встановлене також на перших в Україні касах самообслуговування в мережі супермаркетів «Велика Кишеня».
Нещодавно партнерами за зарплатними проектами Ощадбанку стали Національний банк України, нова патрульна служба, Укрзалізниця. Загалом зарплатні картки Ощадбанку мають понад 1,7 млн. клієнтів.
Крок з Ощадбанком до електронного врядування – це муніципальні картки. Крокуємо разом із Києвом, Львовом, Чернівцями та запрошуємо всіх охочих і готових не лише прогресивно мислити, але й діяти. Муніципальні картки – картка киянина, львів’янина та чернівчанина – це банківський інструмент і ID-картка, яка засвідчує особу та є «ключем» до адміністративних сервісів сучасного міста, країни, до соціальних програм та пільг.
Рішенням національного рівня стає OschadBankID – засіб ідентифікації та верифікації користувача банківської картки державними органами, що відкриває йому можливість отримувати адміністративні послуги on-line, використовувати електронний цифровий підпис для оформлення дозвільних документів, у тому числі на відкриття та ведення власного бізнесу. Це покращить інвестиційний клімат у країні та мінімізує корупційну складову в спілкуванні громадян та бізнесу з державними органами.

Більше інформації, у тому числі фото і відео, у нашому медійному релізі http://press.oschadnybank.com/moya-kartka/

Прес-служба Ощадбанку

Источник: http://www.oschadbank.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (04.11.2015) | Автор: Ощадбанк E W
Просмотров: 128 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск