Четверг, 09.04.2020, 10:28
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

#Ощадбанкдіє: перше місце в рейтингу найнадійніших банків країни
Ощадбанк – найнадійніший банк. Черговим підтвердженням цього стало перше місце в рейтингу 20 найбільш надійних банків України від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital.
«Ми вкотре перші, і це ще один доказ того, що ми рухаємось у правильному напрямку в рамках заданої стратегії. Наші основні стратегічні цілі – банк держави і для держави, банк мільйонів і для мільйонів, банк номер один серед системно важливих», – підкреслює голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
Місце в рейтингу визначалось компанією Dragon Capital виходячи з суми балів, яку банки отримували на основі таких показників: достатність капіталу, ліквідність, стійкість фондування, підтримка акціонерів, довіра вкладників, якісні показники.
«На нашу думку, потрапляння до даного рейтингу – гарний показник. Це установи, яким ми довіряємо найбільше», – зазначає старший аналітик компанії Dragon Capital Анастасія Туюкова.
Як зазначає видання, за результатами кризового 2014 року лідер рейтингу не змінився – ним, як і раніше, залишається Ощадбанк. Пояснюється це перш за все підтримкою, яку надає держава у вигляді внесення до капіталу банку більш ніж 9 млрд. грн., та стовідсотковою держгарантією за вкладами, якою не можуть похвалитись конкуренти.
Більш детально про стратегію Ощадбанку – в інтерв'ю Андрія Пишного для рейтингу 20 найбільш надійних банків України від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital – посилання.
Довідково:

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт –http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).
«Новое время» — український щотижневий суспільно-політичний журнал. За рік існування він увійшов до ТОП-5 найбільш цитованих видань України, став лідером у своєму сегменті та був визнаний одним з кращих медійних стартапів 2015 року.
Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод щодо залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами.
Прес-служба Ощадбанку

Источник: http://www.oschadbank.ua
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (02.10.2015) | Автор: Ощадбанк E
Просмотров: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск