Пятница, 03.04.2020, 13:58
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Паралімпійська чемпіонка відкрила інклюзивне відділення Ощадбанку в Харкові
#банкінгбезбар'єрів

7 жовтня відкрилось перше в Харкові та області і вже восьме в системі Ощадбанку інклюзивне відділення, адаптоване для обслуговування людей з інвалідністю. Дуже символічно, його відкривали паралімпійська чемпіонка, дворазова срібна призерка, п'ятиразова бронзова призерка Паралімпійських ігр Людмила Павленко, представник Національної асамблеї інвалідів України в Харківській області Олег Лепетюк та керівник комунальної установи «Харківській регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» Харківської обласної ради Микола Овчаренко.
«Ощадбанк продовжує втілювати в життя ідею побудови в Україні інклюзивного безбар'єрного суспільства з рівними можливостями для всіх людей. Інклюзивні відділення є символом змін у країні на прикладі державного банку. Вкрай важливо, щоб такий досвід поширювався скрізь. Ми не повинні сприймати людей з інвалідністю як людей з обмеженими можливостями», – відзначає голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
Людмила Павленко подякувала Ощадбанку за відкриття інклюзивного відділення та виразила сподівання на те, що пандуси в Харкові та в Україні скоро з'являться в кожному домі, в кожному супермаркеті, в аптеках, кінотеатрах, школах.
Олег Лепетюк зазначив, що Ощадбанк є флагманом и прикладом для всіх банківських, освітніх, юридичних, медичних установ. Це початок нового мислення, модель для наслідування не лише для банківських установ. Доступність є універсальною і передбачає, що кожна людина може реалізувати своє право на неї. Він також розповів, що відкриттю відділення передував плідний діалог з громадськими організаціями людей з інвалідністю, і всі їх побажання враховано.
Микола Овчаренко, подякувавши Ощадбанку за відкриття інклюзивного відділення, зазначив, що для людей з особливими потребами це дійсно дуже важлива подія, яка дає їм змогу вийти в соціум.
Безбар'єрне банківське відділення – це:
• вхідні двері та внутрішній простір, спроектовані таким чином, щоб там вільно пересувалась людина на візку;
• пандус, тактильна плитка, маркери, поручні, кнопка виклику менеджера;
• зони касового та індивідуального обслуговування, очікування та самообслуговування, адаптовані для клієнтів на візках, з вадами зору та слуху;
• банкомат із спеціальною панеллю та голосовим супроводом, що надає незрячій людині можливість самостійно зняти гроші.
Для якісного обслуговування людей з вадами слуху всі співробітники відділення пройшли навчання основам мови жестів.
На сьогодні Харків належить до міст із найбільш розвиненою мережею нових відділень Ощадбанку. Всього в Харківській області відкрито 22 установи нового формату, з яких 19 – у Харкові. Ефективність діяльності, високі темпи розвитку, зокрема мережі, підтверджуються першим місцем Ощадбанку на регіональному ринку в напрямі роздрібного банкінгу та другим місцем за обсягом залучених строкових і поточних коштів фізичних осіб.
«Які стереотипи ще нещодавно діяли щодо Ощадбанку? Радянська ощадкаса, банк для пенсіонерів – ці штампи прив'язували до минулого й не давали рухатись у майбутнє. Поки ми не почали їх ламати. Оновлення мережі — одна з головних трансформацій в Ощадбанку. Це по суті народження нового сучасного європейського банку. Архаїчні радянські ощадкаси неминуче відходять у минуле, а оновлена мережа Ощадбанку перевищила мережі більшості банків першої десятки. На прикладі Харкова бачимо беззаперечний позитивний ефект від таких змін», – наголосив Андрій Пишний під час робочого візиту до Харківського обласного управління Ощадбанку.
Довідково
Мережа Ощадбанку нараховує майже 4,3 тис. установ. Серед них – 370 відділень нового формату, 8 інклюзивних відділень, що адаптовані для обслуговування людей з особливими потребами, 5 мобільних – два пересувних мобільних підрозділи на базі броньованих автомобілів КрАЗ і три мобільних броньованих відділення, які працюють на території гуманітарно-логістичних центрів у Донецькій та Луганській областях.

Прес-служба Ощадбанку
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (07.10.2016) E
Просмотров: 171 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск