Воскресенье, 29.03.2020, 23:30
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Підприємства малого та середнього бізнесу в Донецькій області почали отримувати відшкодування відсотків за кредитами Ощадбанку
Завдяки співпраці Ощадбанку і Донецької ОДА кредити для підприємців стають дешевшими

Два сільгосппідприємства Донецької області вже отримали відшкодування відсоткових ставок за кредитами, отриманими в Ощадбанку. Це стало можливим завдяки дії Меморандуму між Ощадбанком та Донецькою обласною державною адміністрацією щодо розвитку малого і середнього бізнесу в області. Така співпраця розширює доступ підприємцям до фінансових ресурсів на території Донецької області в населених пунктах, які контролюються українською владою. На компенсацію відсотків за кредитами підприємцям в обласному бюджеті на 2016 рік закладено 100 млн. грн.

Сільськогосподарські підприємства «Екопрод» та «Валер’янівське» з Волновахи та Волноваського району стали першими, хто отримав компенсацію відсотків за кредитами у розмірі 68 тис грн. і 22 тис. грн. відповідно. Кредитні кошти залучались на придбання колісної техніки.

Наступними, кому планується надати компенсацію за кредитами, стануть агропідприємства «Торське» та «Маяк» з Лиманського та Олександрівського районів.

«Незважаючи на всі ризики, які є на території, підконтрольній українській владі, Ощадбанк не припиняв фінансування клієнтів як Луганської, так і Донецької областей. Наша стратегічна мета як державного банку – підтримка підприємств, які активно відновлюють економіку регіону. Адже запустити «економічний двигун» України ми можемо лише всебічною підтримкою тих, хто активно розвивається і трудиться заради майбутнього країни», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.
Як вже повідомлялось, на початку 2016 року Ощадбанк розпочав поступове зниження ставок за кредитами для мікро-, малого та середнього бізнесу, а в рамках програми «Соціальне підприємництво» є можливість отримати кредит за безпрецедентно низькою процентною ставкою – від 5% річних.
Прес-служба Ощадбанку
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (29.08.2016) E
Просмотров: 119 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск