Понедельник, 30.03.2020, 00:07
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Продовжено відбір банків-учасників спільного Проекту України та ЄІБ
Метою Проекту є кредитування малого та середнього підприємництва та розвиток банківського сектора

Міністерством фінансів України прийнято рішення продовжити до 01 липня 2016 року строк подання заявок українськими банками щодо їхньої участі в рамках спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації».

За Проектом кредитні кошти обсягом 400 мільйонів євро спрямовуватимуться комерційним банкам-учасникам для підтримки розвитку приватного сектора економіки.

Відібрані банки надалі кредитуватимуть коштами ЄІБ своїх клієнтів – підприємства малого бізнесу та установи з середньою капіталізацією. Крім цього, кошти Проекту можуть спрямовуватися на фінансування проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них.

Як Агент Міністерства фінансів України АТ «Укрексімбанк» надасть сприяння українським банкам та підприємствам у реалізації спільного Проекту України та ЄІБ «Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації».

Дізнатися про умови Проекту та отримати додаткову інформацію можна, зателефонувавши за номером у Києві (044) 247-89-65 (АТ «Укрексімбанк»).

Висловити зацікавленість щодо участі в зазначеному Проекті пропонується, надіславши запит Міністерству фінансів України на електронні поштові скриньки: APEX@hq.eximb.com та infomf@minfin.gov.ua у строк до 01 липня 2016 року.

Источник: http://www.eximb.com/ukr/about/press/news/2016/06/07/1071/
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: gtv-bc (08.06.2016) E
Просмотров: 90 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск