Понедельник, 30.03.2020, 02:40
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Сервіс-Інвест (ДТЕК) поліпшить якість електропостачання
Енергопостачальна компанія Сервіс-Інвест (ДТЕК) разом із ще 8-ома обленерго України, з січня 2014 року планує перейти на роботу в умовах методики стимулюючого тарифоутворення. За «круглим столом» представники великих підприємств Донецької області, департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА й енергетичної компанії ДТЕК обговорили вигоди, які принесе стимулююче тарифоутворення споживачам.
У Сервіс-Інвест за останні 2 роки було модернізовано 22 електропідстанції та 11 км високовольтних ліній електропередачі на суму 381 млн грн. Довгостроковий план інвестицій в енергооб'єкти компанія вже розробила до 2017 року. Щоб продовжувати успішно модернізувати енергетичну інфраструктуру регіону, необхідними є тарифні стимули.

Таким стимулом може стати фіксація на кілька років уперед рівня прибутковості обленерго щодо вартості активів (майна – електромереж, підстанцій, трансформаторів). Це дозволить енергопостачальникам прогнозувати на тривалу перспективу свої витрати і планувати інвестиційні заходи. Зараз обленерго працюють у непрогнозованій ситуації – тарифи й інвестиційні програми встановлюються щорічно і переглядаються впродовж року Нацкомісією, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики (НКРЕ). У підсумку, багато обленерго працюють або з нульовою прибутковістю, або на збиток.

Натомість тепер впровадження НКРЕ стимулюючого регулювання буде мотивувати енергокомпанії ефективно витрачати кошти й оновлювати основні фонди. Новий підхід до тарифоутворення буде вигідним як для енергопостачальників, що зможуть планувати свої інвестиції, так і для споживачів, які отримають підвищення надійності електропостачання та поліпшення якості послуг.

«Перехід Сервіс-Інвест на роботу за системою стимулюючого тарифоутворення – це, безсумнівно, позитивні зміни для нашого регіону. Стимулююче тарифоутворення сприятиме залученню інвестицій у галузь, дозволить модернізувати електричні мережі й обладнання, зношування яких складає більше 50%. Питання дуже важливе й актуальне, оскільки від стабільної роботи електроенергетичної галузі, надійного енергозабезпечення споживачів залежить розвиток регіональної економіки й забезпечення соціальних гарантій населенню. Значною перевагою перетворень стане поліпшення платіжної дисципліни в енергетичній галузі, оскільки однією з умов переходу на стимулююче тарифоутворення є 100% розрахунки з Енергоринком», – зазначив директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА Ігор Низов.
«Впровадження стимулюючого регулювання дозволить Сервіс-Інвест привести стан передавальних електричних мереж до європейського рівня і стати гарантом безперебійних постачань електроенергії високої якості для базових і градотворчих галузей промисловості в регіоні: металургії, хімії, машинобудування та вуглевидобутку. Сервіс-Інвест готовий докласти всіх необхідних зусиль, щоб підвищувати якість своєї роботи, продовжувати впроваджувати клієнтоорієнтований підхід на рівні всіх бізнес-процесів.
Зараз Сервіс-Інвест працює над створенням програмного модуля «Особистий кабінет» на сайті. Це простий і зручний канал взаємодії між енергокомпанією і клієнтом, у межах якого споживач отримає право доступу до бази даних, можливість отримання всього спектру послуг, що надаються Сервіс-Інвестом, інформації щодо тарифів, розрахунків тощо. У 2014 р. заплановано реалізувати пілотний проект "Особистий кабінет" на Донецькій ділянці енергозбуту. Але досягти всіх запланованих поліпшень можна тільки в тому випадку, якщо регулятор визначить для компанії реалістичні цілі за ключовими показниками, а також – і це головне – достатній плановий рівень прибутковості», – вважає генеральний директор Сервіс-Інвест Олег Трифонов.
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: detexua13 (15.11.2013) E
Просмотров: 129 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск