Четверг, 28.05.2020, 00:29
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Укрексімбанк визначено Агентом Міністерства фінансів України у спільному Проекті України та Європейського інвестиційного банку
Метою Проекту є кредитування малого та середнього підприємництва і розвиток банківського сектора

Як Агент Міністерства фінансів України АТ «Укрексімбанк» надасть підтримку українським банкам та підприємствам у реалізації спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації». Обрання Укрексімбанку Агентом Міністерства фінансів України ґрунтується на успішному досвіді реалізації спільних проектів з ЄІБ та іншими міжнародними фінансовими організаціями, наявності кваліфікованих кадрів та усталених кредитних процедур, до яких інтегровані стандарти процедур закупівель МФО та оцінки екологічного та соціального впливу.

У рамках Проекту Укрексімбанк передасть власний практичний досвід банкам-учасникам, а також українським малим та середнім підприємствам, сприяючи їх доступу до дефіцитних довгострокових інвестиційних ресурсів задля підтримки джерел зростання в реальному секторі економіки.

Кошти позики у розмірі 400 млн. євро спрямовуватимуться на розвиток приватного сектора, зокрема проектів малих та середніх підприємств, а також соціально-економічної інфраструктури, енергоефективності та охорони довкілля. Крім цього, реалізація Проекту забезпечить акумулювання додаткових 400 млн. євро на потреби МСП за рахунок співфінансування інвестицій банками та підприємствами, які візьмуть участь у Проекті.

Наразі Міністерством фінансів України розпочато заходи щодо відбору банків-учасників у рамках реалізації зазначеного Проекту.
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: gtv-bc (30.03.2016) E
Просмотров: 128 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск