Пятница, 03.04.2020, 13:14
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Укрексімбанк запроваджує новий кредитний продукт «Білоруський імпорт»
Державний експортно-імпортний банк України фінансує придбання техніки та обладнання білоруського виробництва з компенсацією процентної ставки за кредитом

Укрексімбанк запроваджує новий кредитний продукт «Білоруський імпорт», який дозволяє українським підприємствам як великого, так і малого та середнього бізнесу різних галузей економіки на оптимальних умовах придбати техніку та обладнання білоруського виробництва.

Програма Укрексімбанку «Білоруський імпорт» передбачає кредитування в національній валюті на придбання устаткування, сільськогосподарської техніки, транспортних засобів, енергоефективного обладнання тощо. Кредити надаються строком до 5 років та покривають до 90% вартості техніки.

Державний експортно-імпортний банк України досяг домовленості з Урядом Республіки Білорусь про компенсацію частини процентної ставки за кредитом на придбання продукції білоруського виробництва в розмірі 1/3 облікової ставки Національного банку України на дату видачі позики (з 27.05.2016 становить 18%). Компенсація здійснюється Міністерством фінансів Республіки Білорусь з коштів державного бюджету.

Угоду про компенсацію процентної ставки при фінансуванні також укладено дочірньою компанією Укрексімбанку ТОВ «Ексімлізінг», завдяки чому покупці білоруських товарів можуть скористатися комплексною лізинговою послугою. Подати заявку на розгляд лізингової операції можна як в офіс лізингової компанії в Києві, так і у філіях Укрексімбанку.

Укрексімбанк є одним з лідерів в Україні з обслуговування юридичних осіб і надає системну підтримку підприємствам реального сектору економіки та галузей з високим потенціалом розвитку.

Источник: http://www.eximb.com/ukr/about/press/news/2016/06/02/1069/
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: gtv-bc (02.06.2016) E
Просмотров: 109 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск