Понедельник, 30.03.2020, 03:39
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

Відбулась церемонія нагородження переможців PRAVDA Awards 2017
21 квітня 2017 року в готелі InterContinental відбулася церемонія нагородження переможців 11-го всеукраїнського конкурсу PR-проектів PRAVDA Awards. Провідні українські та зарубіжні спеціалісти відзначили роботи агентств, які відповідають викликам часу та знаходять ефективні й креативні рішення.

Кращими проектами PRAVDA Awards 2017 стали:
В номінації «Найкреативніший проект» – за найбільш оригінальне рішення в рамках PR-кампанії:
• категорія «Великі проекти»: бронзу розділили дві роботи: “Переможці” (1+1)
та “Shyri” (Gres Todorchuk PR). Срібло виборола агенція Gres Todorchuk PR за кейс “100YearBorjomi”.
• категорія «Малі та малобюджетні проекти»: срібло отримав кейс “Those who amaze” (1+1), золото дісталось проекту “#thanksdad“ від агенції Gres Todorchuk PR.

В номінації «Найефективніший проект» – за найбільш ефективне рішення поставленої задачі за допомогою PR-інструментарію на базі етичних стандартів:
• категорія «Великі проекти»: золото – “Shyri“ (Gres Todorchuk PR), срібло – “Great Georgian Feast with Borjomi” (Gres Todorchuk PR), бронза – “Shyri“ (Gres Todorchuk PR).
• категорія «Малі та малобюджетні поекти»: золото – “#thanksdad“ (Gres Todorchuk PR), срібло – “Those who amaze” (1+1), бронза – “International picnic with Borjomi” (Gres Todorchuk PR).

У номінації «За розвиток соціуму» – за найбільш значущий внесок у розвиток суспільства та його позитивну трансформацію: бронзу розділили “Mine risk education campaign” (Be-it) та “Shyri” (Gres Todorhuk PR). Золото отримав кейс “Access to intensive care units” (#пуститевреанимацию).

Гран-прі конкурсу отримав проект “Переможці“ від 1+1.

Оксана Рудюк, Голова Української Асоціації зі зв’язків з громадськістю: «PRAVDA Awards щорічно об’єднує кращих експертів з PR і завдає стандарти галузі на наступний рік. Ми раді, що цього року всі проекти, які брали участь у конкурсі, мали соціальну складову. Це означає, що все більше і більше компаній дбають про свій внесок у розбудову нашого суспільства. Надихнувшись цьогорічним конкурсом, UAPR планує продовжувати роботу у напрямку створення стандартів професії, що дозволить вивести її на нових рівень та отримати додаткове визнання важливості комунікацій у бізнесі, державі та соціумі».

Ірина Свірі, голова організаційного комітету PRAVDA Awards: «Ми живемо та працюємо в дуже динамічному світі, переповненому інформацією. Це вимагає від нас, експертів з комунікацій, швидкої реакції, відкритості всьому новому на 360º, нових підходів. Наша ціль – змінювати свідомість та формувати поведінку, не обмежуючи себе рішеннями, що раніше виносили за межі дисципліни PR. Для такої важливої місії вкрай важливі відповідальне та етичне ставлення до професії, а також точність вхідних та вихідних даних. Саме тому фокусними темами PRAVDA Awards цього року були обрані Життя у світі НОВОЇ ПРАВДИ (що сформована на базі пост-правди) та великих даних. В рамках двох панельних дискусій ми мали змогу обговорити доказовість PR як науки та методи боротьби з фейками з провідними експертами галузі. Ми плануємо викласти основні тези спікерів на сторінці конкурсу найближчим часом, то ж слідкуйте за оновленнями».

Оргкомітет 11-го конкурсу PR-проектів PRAVDA Awards висловлює щиру подяку своїм партнерам:
• Організаційному партнеру PLEON Talan
• Гостинному партнеру InterContinental Kiev
• Ігристому партнеру ArtWinery Ukraine
• Енергетичному партнеру XS Energy Drink (Amway)
• Смачному партнеру AXA
• Освітньому партнеру Talentari (корпоративний університет AGAMA communications)
• Медіа-партнерам: sostav.ua, ДетекторМедіа, EBA, Маркетинг і Реклама.

Довідка

Конкурс PR-проектів PRAVDA Awards – найбільш престижний український міжнародний конкурс у сфері PR. Проводиться щорічно з 2006 року Українською Асоціацією зі зв'язків з громадськістю (UAPR). На PRAVDA Awards проекти оцінюються за критеріями ефективності та креативності, а також повинні бути виконані у відповідності з Кодексом Професійної Етики UAPR. Журі конкурсу формується за принципом рівної присутності представників компаній та агентств, залучаючи провідних зарубіжних і українських фахівців. Окрім того, в суддівську колегію входять представники галузевих ЗМІ, системи профільної освіти та керівники галузевих професійних об'єднань.

Українська Асоціація зі зв'язків з громадськістю (UAPR) – міжнародна громадська організація. Місія UAPR – впровадження в Україні високих професійних стандартів PR. Асоціація діє на основі власного Кодексу Професійної Етики з чіткими вимогами до професійної поведінки та стандартів українських фахівців зі зв'язків з громадськістю. Основні проекти UAPR: Європейський PR-Конгрес, конкурс PR-проектів PRAVDA Awards, дослідження українського PR-ринку, UAPR-Академія, PR-Майстерня, PR без Кордонів.
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: pleontalan (03.05.2017) E
Просмотров: 155 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск