Суббота, 04.04.2020, 05:31
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Бизнес и финансы

ВІДЕО_Прес-конференція Групи Lauffer за несподіваної участі Ощадбанку
Представник Lauffer підтвердив відсутність у них законного права власності на завод "Слов'янськолія"

Вчора, 21.04.2016, у приміщенні прес-центру ІА «Інтерфакс» було проведено прес-конференцію, ініційована представниками Групи Lauffer.
Прес-конференція щодо конфлікту компанії з Ощадбанком не передбачала присутності банку як сторони конфлікту, а отже і його об’єктивного висвітлення.
Незважаючи на плани організаторів, представники Ощадбанку були присутні і надали журналістам всі наявні документи та особисті коментарі щодо суті справи.

Надаємо посилання на відео прес-конференції з того моменту, коли представники Ощадбанку були допущені до участі.
Від Ощабанку у прес-конференції взяли участь: Андрій Стецевич, заступник голови правління (на відео - по центру), Олег Лазовський, начальник управління стягнення заборгованості (на відео - ліворуч).

Відео з прес-конференції https://www.youtube.com/watch?v=b76H1kvxBZQ
Звертаємо увагу на аргументи наших опонентів та, власне, підтвердження відсутності законних підстав для права власності на завод від представника Групи Lauffer (на відеозаписі 26:41).
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
Ключові факти:
1) Ощадбанк - законний власник заводу, що підтверджено висновками багатьох судових інстанцій, в тому числі Верховного Суду України
2) Ощадбанк банк зобов'язаний забезпечити ефективне управління цим активом для повернення кредитних коштів. Банк згідно з вимогами законодавства не має права здійснювати господарську діяльність у напрямі спеціалізації заводу, в зв'язку з чим банком на конкурсній основі буде відібрано одного з операторів ринку, який має відповідний досвід роботи та ділову репутацію, не пов'язаний з колишнім власником і готовий прийняти в управління майно, що перебуває в 30 км зоні від лінії проведення АТО, до моменту продажу банком даного майна на відкритих торгах. Кінцева мета банку - забезпечення збереження власного та заставного майна з подальшою його реалізацією на відкритих торгах з метою погашення наявної заборгованості за кредитом.
3) Ощадбанк як законний власник не має змоги потрапити на територію заводу, адже вона контролюється невідомими людьми у балаклавах. Оцінку діям колишніх власників, що залучають невідомі формування до протистояння та створюють потенційну загрозу життю працівників підприємства, будуть давати компетентні правоохоронні органи.
4) Спроби Lauffer встановити право власності на завод базується на ПІДРОБНОМУ Заочному рішенні Хустського районного суду щодо скасування державної реєстрації права власності Ощадбанку на завод. В розпорядженні банку ОФІЦІЙНІ відповіді Хустського районного суду, що подібна справа ніколи не розглядалась, а вказане рішення не виносилось (за реєстраційним номером справи в реєстрі зазначена справа про сплату аліментів).

Ощадбанк готовий до переведення конфлікту в публічну площину та відкритого відстоювання своїх інтересів. Сьогодні фіксуємо черговий «спалах» повідомлень та фоторепортажів від Lauffer. Можливо, навздогін невдалій прес-конференції?
Проблематика захисту прав кредиторів, використання підроблених судових рішень та людей у балаклавах для силового протистояння, на нашу думку, заслуговує уваги на державному рівні!

Готові надати будь-які додаткові матеріали по суті справи та особисті коментарі на рівні керівництва Ощадбанку.

З повагою
прес-служба Ощадбанку
Категория: Бизнес и финансы | Добавил: rezanarina (22.04.2016) E
Просмотров: 162 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск