Четверг, 28.03.2024, 23:57
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Дом и семья

1 000 громадських активістів та волонтерів зібралися у Києві, щоб спланувати, яким чином вони змінять країну
19-20 листопада 2015 року у Києві пройшов черговий Форум розвитку громадянського суспільства «Змінити себе, щоб змінити країну» – масштабна національна подія, що зібрала учасників зі всієї України (включаючи окуповані території та зону проведення АТО), а також Словаччини, Польщі, Швеції, Німеччини, Франції, Угорщини, Великобританії, Канади та США.
Цьогорічний Форум став четвертим у серії подій найвищого рівня у громадському секторі, що проводяться щороку ІСАР «Єднання» у партнерстві з Адміністрацією Президента України та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Уряду Швеції та МФ «Відродження». На Форумі ці організації представляли Ростислав Павленко, Заступник голови Адміністрації Президента, посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, Директор регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку Джед Бартон, виконавчий директор МФ «Відродження» Євген Бистрицький.

Спеціально запрошеними гостями Форуму стали Орися Луцевич, менеджер ініціативи Український Форум Королівського центру міжнародних справ Чаттам Хауз (Великобританія), Микола Дейчаківський, керівник глобальної програми філантропії Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США), Олег Рибачук, голова Центру UA, Зураб Аласанія, голова Національної телекомпанії України, а також численні волонтери, благодійники та громадські активісти.
Щороку Форум визначає головний тренд у розвитку громадянського суспільства. Цьогоріч таким трендом стали довгоочікувані зміни – в державному управлінні, у ставленні до корупції, у впровадженні реформ, у принципах роботи самих активістів та благодійників. Щоб ці зміни відбулися, повинні змінитися ми всі, кожна людина і кожна громадська або благодійна організація, – вважають організатори Форуму.
«Коли я подорожую Україною, я кожного разу захоплююся оптимізмом українського народу, – зазначив посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат. – Попри всі труднощі, корупцію та інфляцію, я бачу незламний оптимізм та величезне бажання змінити своє життя та свою країну на краще. Мою думку поділяє прем’єр-міністр Швеції. Україна все ще бореться зі старими олігархічними системами. Та саме громадянське суспільство є запорукою розвитку України. Швеція підтримує прагнення України: за період 2014-2015 рр. моя країна надала 8 млн євро на розвиток українського громадянського суспільства».

Тож під час Форуму обговорювали найгарячіші для України питання: реформи, подолання корупції та важливість примирення. Ключові теми обговорювали під час дискусій, «круглих столів», майстер-класів, презентацій, за допомогою кейсів та низки інноваційних форматів суспільного діалогу – кафе відкриттів «Цукерня» та «Містечка Майстрів» – двадцяти прикладних вузькоспеціалізованих авторських майстер-класів.
«Коли я приїхав в Україну 4 роки тому, ми почали працювати у різних напрямках, але загалом не бачили особливого поступу, – зазначив Джед Бартон, директор Агентства США з міжнародного розвитку. – Ми спілкувалися з урядовцями: всі вони казали правильні речі, але не було жодних дій. Проте зараз ми дуже активно співпрацюємо з неурядовими організаціями. Саме громадське суспільство розпочало масштабну програму допомоги біженцям зі Сходу України. Багато діячів неурядових організацій сьогодні прийшли до влади і саме зараз існує унікальний шанс змінити країну на краще, імплементувати реформи. Уряд США рішуче налаштований на подальшу плідну співпрацю з неурядовими організаціями».
У межах Форуму також пройшла виставка-ярмарок послуг для навчання і розвитку, відбулося нагородження переможців конкурсу «Національний рейтинг Благодійника», пройшли презентації «Дорожньої карти» співпраці ЄС та українського громадянського суспільства та онлайн-кінотеатру документальних фільмів DOCU/ПРОСТІР та показ короткометражних фільмів із циклу «Євромайдан. Енциклопедія громадських ініціатив самоорганізації».
Про Форум:
Форум розвитку громадянського суспільства проводиться ІСАР «Єднання» у партнерстві з Адміністрацією Президента завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства»; завдяки підтримці Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Уряду Швеції та МФ "Відродження"; завдяки фінансовій підтримці Фонду ім.Ч.С.Мотта, наданій через програму «Школа фондів громад».
Детальна інформація http://cd-platform.org/forum

Источник: http://cd-platform.org/forum
Категория: Дом и семья | Добавил: medisum7237 (21.11.2015) E
Просмотров: 340 | Теги: важливість примирення, реформи, громадянське суспільство, подолання корупції, форум | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск