Среда, 27.05.2020, 08:55
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Дом и семья

«Міцні talks»: про виховання дітей та відповідальне батьківство
У перший день літа пройшов семінар-лекція «Міцні Talks» для батьків дітей дошкільного віку (3-6 років) на тему відповідального батьківства від бренду «Растішка» у конференц-холі INVERIA.
Виховати по справжньому міцну дитину – мрія усіх батьків. Але міцність для кожного має своє значення. Для одних батьків запорукою є здорове харчування, для інших - вольовий характер малюка. Розібратися із тим, що робить дитиною фізично та психологічно міцною, батькам допомогли експерти та блогери, які поділилися корисними порадами з виховання дітей та відповідального батьківства.
У заході прийняли участь експерти:
Ольга Сак - практикуючий психолог зі спеціалізацією, сімейна та дитяча психологія. Досвід Олі неоціненний навіть з точки зору материнства, адже вона є мамою трьох діток віком 10, 6 та 3 роки.
Ольга Іллюхіна – автор та керівник проекту «Здорове харчування для дітей» та мама 2х доньок.
Подружжя популярних блогерів і батьки Івана – Тетяна Пренткович та Орест Мурій.
Відвідувачі семінару-лекції «Міцні Talks» отримали поради стосовно виховання дітей дошкільного віку та принципів побудови здорової харчової тарілки. Особлива увага була приділена сильним і слабким місцям дитячого раціону, кризовим періодам 3-6 років, та тонкої межі між надлишковою увагою та самостійністю у виховані дитини.
По-справжньому міцна дитина отримує все, що необхідно її організму для здорового росту та розвитку, а також безумовну підтримку батьків, яку можна отримувати як в активній формі (коли батьки і діти роблять щось разом), так і в пасивній (коли батьки своїм прикладом та моделлю поведінки впливають на формування характеру дитини).
На заході також були присутні: фотозона, фуршет для неформального спілкування, та розважальний куток із Діно для дітей.
Категория: Дом и семья | Добавил: yuliakravchuk (05.06.2019) E
Просмотров: 509 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск