Вторник, 23.04.2024, 23:37
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Хобби и увлечения

Спортивні тренди 2019. На які зміни чекати в Україні

Нові види спорту

Прогрес неможливий без створення нового. І спорт — не виняток. Швидкий розвиток технологій зумовлює появу часом неочікуваних винаходів. Наприклад, у США популярності набувають нетрадиційні види спорту — електронні ігри, за які коледжі навіть пропонують стипендії, а гонки дронів уже мають власну систему національних ліг. Щоправда, для українського спорту така тенденція поки що неактуальна. Хоча інновації у комп’ютерних іграх та створення робототехніки цілком можуть змінити ситуацію вже у найближчі роки.

Створення спортивних подій

Спортивні змагання, як і музичні фестивалі, — це завжди визначні події, до яких прикута увага мільйонів прихильників. Ось, наприклад, футбол: Ліга чемпіонів, Чемпіонати Європи з футболу – завжди є довгоочікуваними спортивними подіями року. Що більше таких інфоприводів, то більше інвестицій можна залучити на розвиток певного виду спорту, розбудову інфраструктури чи забезпечення учасників спортивних змагань. Цей тренд з року в рік підтримують усі країни, стимулюючи в такий спосіб спортивний прогрес. Приміром, в Україні під час підготовки до Євро-2012 було створено сучасні багатофункціональні футбольні арени у Львові, Донецьку, Харкові і Києві, а також оновлено інфраструктуру міст, які приймали гостей чемпіонату. Тож ми бачимо пряму залежність між створенням нових спортивних подій, інвестиціями і розвитком спорту.

Розбудова інфраструктури

Спорудження нових мультиспортивних комплексів та інноваційних спортивних майданчиків — тенденція, яка продовжується кілька років поспіль. Особливо це помітно у великих містах. Багатофункціональні об’єкти відповідають не лише суспільним запитам, а й відображають раціональність підходу до розбудови інфраструктури. Наразі в Україні у всіх регіонах активно споруджуються інноваційні футбольні поля зі штучним покриттям LigaGrass Pro CoolPlus. Його виготовляє "ТОВ "ФФУ Продакшн" - український завод з виробництва штучних полів за технологією Polytan. Такі синтетичні газони здатні витримувати тривалі та інтенсивні навантаження. Майданчики можна використовувати не лише для гри у футбол, а й для інших видів спорту, не витрачаючи кошти на додаткові спортивні об’єкти.

Модернізація об’єктів

Осучаснення застарілих будівель — не разова акція, а процес, який, в ідеалі, має тривати безперервно. Наприклад, у США активно переобладнують непотрібні торгові приміщення під сучасні спортивні зали. В Україні вільні площі в торгових центрах здають під фітнес-клуби, покинуті приміщення перетворюють у сучасні спортзали, будують багатофункціональні комплекси. Як зазначають фахівці, в середньому новий фітнес-зал у великому місті відвідують близько 500 осіб на день. Доступність до спортивних занять зараз цінується і всебічно стимулюється. Великий бізнес вбачає в цьому перспективу, тому активно приєднується до участі в масштабних проектах такого типу.

Безпека спортсменів

Безпека — перш за все! Особливо якщо це стосується здоров’я спортсмена. Тому наразі увага приділяється не тільки контролю показників їх фізичного стану, а й безпечності тренувань. Перевіряється екологічність покриттів спортивних майданчиків, дотримання стандартів будівництва об’єктів інфраструктури, наявність сертифікатів якості інвентарю та екіпірування. Наприклад, усі характеристики тренувального майданчика для футболістів повинні відповідати міжнародним технічним рекомендаціям і вимогам FIFA до футбольних стадіонів.

Бути в тренді — означає дотримуватись модних тенденцій, які вказують на потенційні можливості розвитку. Наслідувати їх чи йти власним шляхом — вибір за вами. Головне — не проґавте свій шанс на успіх.
Категория: Хобби и увлечения | Добавил: pleontalan (27.03.2019) E
Просмотров: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск