Суббота, 04.04.2020, 04:46
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

1,5 мільйони українців обрали «Улюблені країни» для дзвінків за кордон
Послугою і тарифним планом «Улюблені країни» від «Київстар» вже користуються 1,5 мільйона українців, які протягом минулого року наговорили 550 мільйонів хвилин із своїми друзями за кордоном. Найбільш популярними напрямками для міжнародних дзвінків серед абонентів «Київстар» є Польща, Італія, Іспанія, Португалія, Росія, Чехія, Німеччина і США.

Максим Дерев’янко, менеджер тарифної пропозиції «Улюблені країни»: «Для ринку міжнародного зв’язку 2014 рік був дуже складним. Минулого року ми припинили надання послуг на півострові Крим, де традиційно локалізувалося багато абонентів, які дзвонили за кордон. Фактично минулого року традиційного літнього туристичного сезону не було, але навіть в таких умовах приріст голосового міжнародного трафіку склав 81% у порівнянні із 2013 роком. Ми оцінюємо це як дуже хороший результат, враховуючи умови високої конкуренції загалом на телеком-ринку України і в епоху розвитку Skype, Viber тощо».

Послуга «Улюблені країни» дозволяє дзвонити за кордон за пільговими тарифами. Наприклад, вартість хвилини дзвінка в США, Канаду, Росію в рамках послуги складає 11 копійок; в Італію, Польщу, Іспанію, Португалію – від 50 до 60 копійок. Послуга «Улюблені країни» дає можливість дзвонити за низькими тарифами навіть у такі екзотичні країни, як Нова Зеландія (70 коп/хв..), Аргентина (70 коп/хв.), В’єтнам (80 коп./хв..) тощо. Детальніше із тарифами можна ознайомитися на офіційному сайті «Київстар».

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), що володіє телекомунікаційними активами в країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з кращих в Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину більше 46 тис. кілометрів і ємність зовнішніх каналів більше 620 Гбіт/с. «Київстар» надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» більше 16 років працює в Україні і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua
Категория: Товары и услуги | Добавил: pleontalan (03.02.2015) E
Просмотров: 249 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск