Четверг, 28.05.2020, 15:10
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

46 років розмов, або майже 25 млн. хвилин наговорили в метро жителі Харкова
«Київстар» єдиний мобільний оператор, який демонструє стабільну роботу сервісів зв'язку на всіх 29 станціях підземки Харкова. Задля цього компанією здійснені масштабні інвестиції у мережу в метрополітені та встановлено 50 базових станцій.
У 2014 році харків’яни стали активніше користуватись послугами «Київстар» у метрополітені міста. Зокрема за останній рік тільки обcяг спожитого трафіку мобільного Інтернету збільшився у 3 рази і сягнув рівня споживання понад 7 900 Гбайт за підсумками трьох кварталів. До слова, цього обсягу вистачило б для скачування понад 900 фільмів у високій якості HD. При цьому, середня швидкість передачі даних за технологією 2G EDGE в підземці становить близько 140 кбіт/сек.
Голосовий трафік теж збільшився: за цей же період харків’яни, спілкуючись у підземці міста, наговорили 24,6 млн. хвилин, що відповідає більше 46 років безперервної розмови.
«У харківській підземці якість роботи мережі «Київстар» у пікові години відповідає запланованим рівням. Ми продовжуємо спостерігати зростання мобільного Інтернет-трафіку. Такі показники свідчать, що абоненти «Київстар» задоволені якістю наших послуг і можуть завдяки ній слідувати глобальному світовому тренду: обмінюватись різного формату миттєвими повідомленнями через популярні Інтернет-сервіси та соціальні мережі навіть під час пересування метрополітеном», — зазначив Василь Пантов, начальник департаменту управління якістю «Київстар».
Щороку «Київстар» ретельно готується до збільшення кількості дзвінків та передачі даних в харківській підземці. Якщо в 2001 році базові станції були встановлені лише на 2 станціях метро, то сьогодні «Київстар» забезпечує харків’ян та гостей міста зв’язком на всіх 29 станціях підземки. Зв'язок в тунелях забезпечується за рахунок випромінюючого фідеру.
Сьогодні «Київстар» залишається єдиним оператором, що надає свої послуги у всіх 3 гілках харківського метрополітену.
Довідка про «Київстар»
«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.
Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), що володіє телекомунікаційними активами в країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.
Мобільна мережа «Київстар» – одна з кращих в Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж.
Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину більше 46 тис. кілометрів і ємність зовнішніх каналів більше 620 Гбіт/с. «Київстар» надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
«Київстар» більше 16 років працює в Україні і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
За додатковою інформацією звертайтеся: Nataliya.Dadiverina@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Источник: http://www.favor.com.ua/ru/blogs/21980.html
Категория: Товары и услуги | Добавил: Wasserstand (22.11.2014) E
Просмотров: 182 | Теги: метро, розмови, Харків, Київстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск