Понедельник, 30.03.2020, 03:43
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Beeline запускає LTE в Грузії
Компанія «Мобітел», структурна одиниця міжнародної комунікаційної групи VimpelCom в Грузії, анонсувала запуск в комерційну експлуатацію LTE-мережі в діапазоні 800 МГц. На сьогоднішній день мережа Beeline LTE доступна в 30 містах, де проживає більше 40% населення країни, і забезпечує для користувача швидкість мобільних послуг передачі даних до 70 Мбіт/с.

Коментуючи подію, Андрій Патока, Виконавчий віце-президент з розвитку бізнесу в країнах СНД і Грузії, зазначив: «Для Beeline в Грузії запуск LTE є технологічним стрибком з мереж другого покоління, орієнтованих на голосові послуги, відразу в четверте, де основним сервісом є високошвидкісна передача даних. Цей досвід, що відображає останні тенденції в галузі, можна вважати унікальним для групи компаній VimpelCom. Ми пишаємося тим, що запуск мережі LTE в комерційну експлуатацію відбувся всього через 3 дні після отримання ліцензії. Я впевнений, що сервіси 4G дозволять значно поліпшити клієнтський досвід і дадуть новий імпульс для бізнесу Beeline в Грузії за рахунок розвитку сегмента дата-сервісів».

Гіоргій Ткешелашвілі, Генеральний директор Beeline в Грузії, додав: «Взявши на себе зобов'язання з впровадження мережі четвертого покоління в Грузії, ми розуміємо, яка велика відповідальність лежить на Beeline. Завдяки новим технологіям, доступ до високошвидкісного інтернету отримає більша частина населення Грузії, включаючи віддалені регіони. А це означає, що наші абоненти зможуть більше спілкуватися, покращувати свої знання, підвищуючи інтелектуальний потенціал країни, створювати і просувати нові рішення в різних галузях. Даний проект стане, мабуть, наймасштабнішою соціальною інвестицією компанії в технологічне майбутнє Грузії».

ТОВ «Мобітел» було визнано переможцем аукціону на ліцензію 4G, проведеного Національною комісією комунікацій Грузії (GNCC) 29 грудня 2014 року. Ліцензія отримана 29 січня 2015 року терміном дії на 15 років. Згідно з умовами ліцензії компанія зобов'язана впровадити мережі 4G мінімум в 30% населених пунктів з населенням менше 5 000 осіб до 1 лютого 2016 року, в 50% – до 1 лютого 2017 року, в 70% – до 1 лютого 2018 року. До 1 лютого 2020 року мережі Beeline 4G повинні охоплювати 90% населених пунктів Грузії.

Нагадаємо, що «Київстар» бере участь у конкурсі на отримання ліцензій на здійснення послуг мобільного зв'язку в стандарті UMTS (3G), підсумки якого очікуються 16 лютого поточного року. «Як частина глобальної комунікаційної групи VimpelCom в Україні, «Київстар» володіє унікальною експертизою розгортання мереж нового покоління в різних регіонах планети. Ми раді, що наші грузинські колеги зуміли першими представити технологію 4G на своєму ринку. Сподіваємося, що після виконання всіх адміністративних формальностей ми також отримаємо можливість представити абонентам якісну 3G-мережу в Україні», – говорить Петро Чернишов, Президент «Київстар».

Грузинський оператор зв'язку ТОВ «Мобітел» (бренд Beeline на території Грузії) входить до групи компаній VimpelCom Ltd.

VimpelCom Ltd є одним з найбільших світових інтегрованих операторів зв'язку, в який входять компанії зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру технологій бездротового та фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в інтернет в Росії, Італії, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Вірменії, Грузії, Киргизстані, Лаосі, Алжирі, Бангладеш, Пакистані та Зімбабве. VimpelCom надає послуги по всьому світу на території із загальним населенням близько 764 мільйони чоловік. Компанії групи VimpelCom Ltd надають послуги під брендами Beeline, «Київстар», Wind, Infostrada, Mobilink, Banglalink, Telecel і Djezzy. Станом на 30 вересня 2014 року загальна кількість абонентів Компанії становила 223 мільйони. Акції VimpelCom Ltd котируються на NASDAQ під символом VIP. Подробиці – на www.vimpelcom.com.

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua
Категория: Товары и услуги | Добавил: pleontalan (06.02.2015) E
Просмотров: 122 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск