Четверг, 28.05.2020, 00:12
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Черкаські ЗМІ разом з «Київстар» навчалися рятувати життя
Медичний контент додатку підготували лікарі клініки «БОРИС», фахівці з екстреної медицини та інтенсивної терапії. У ньому містяться детальні текстові матеріали та відео-інструкції, а також повна база знань, яку отримують слухачі курсів першої медичної допомоги.

«Київстар» пропонує прикладні мобільні додатки медичної тематики в рамках своєї соціальної програми «Мобільне здоров'я». Додаток «Перша Мобільна Допомога» містить базу знань, яка стане в нагоді у випадках, коли є нагальна потреба надати постраждалому першу долікарську поміч. Ми віримо, що ці знання врятують людські життя» – розповідає Наталія ДАДІВЄРІНА, менеджер по зв’язкам з громадськістю «Київстар».
У зручному мобільному форматі кожен користувач може оперативно отримати важливу інформацію – мобільний застосунок «Перша мобільна допомога» має кнопку екстреного виклику швидкої допомоги, а також 4 розділи:
• «База знань»
• «Лікарні»
• «Аптечка»
• «Важливо»

Для черкаських ЗМІ компанія організувала спеціальний майстер-клас за участі лікаря місцевого осередку «червоного хреста» Любові Коваль. Заняття адаптували таким чином, щоб журналісти на практиці відпрацювали отримані знання.

«Для кожного лікаря базовий принцип – не завдати шкоди. Водночас, це не означає «не діяти». Більшість людей, які хочуть допомогти в екстреній ситуації, можуть не мати достатньо знань, тому нічого не роблять. У той час, як питання життя може залежати від лічених хвилин. Все частіше вітчизняні журналісти наражаються на ризики, які загрожують здоров'ю та життю і знання та навики надання першої допомоги надзвичайно потрібні, а завантажений у телефон мобільний додаток завжди буде оперативним і дієвим порадником», – пояснює Любов КОВАЛЬ, тренер з надання першої допомоги.
Для зручності користувачів, при створені додатку, всі дані були структуровані за 15 категоріями, серед яких: перші кроки в ситуаціях, коли проблема невідома, дії при ранах і кровотечах, отруєннях, опіках, утопленнях, інсультах, інфарктах та інших випадках, що вимагають негайної допомоги. Вже традиційно для мобільних додатків, розроблених «Київстар», – усі поради доступні користувачам також у відео форматі.

«Перша мобільна допомога» – це вже четвертий додаток, розроблений «Київстар» у рамках програми «Мобільне здоров’я». Додаток доступний безкоштовно для усіх абонентів в AppClub від «Київстар», AppStore (https://itunes.apple.com/ua/app/persa-mobil-na-dopomoga/id863975653?mt=8) GooglePlay (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kyivstar.firstaid)
У 2013 році українським користувачам стали доступні мобільні сервіси «Моя Зірочка» для вагітних, «Моя Зірочка. Перший рік» для батьків з дітьми до 1 року і «Добре Бачу» для профілактики зору. Станом на даний час корисні мобільні застосунки завантажили вже понад 60 тисяч користувачів.
Довідка про клініку «БОРИС»
Клініка «БОРИС» – найбільший медичний центр в Україні, оснащений найсучаснішим медичним обладнанням. Клініка має власний парк реанімобілів, операційні, лабораторію, діагностичний центр, поліклініку, стаціонар та амбулаторії з різних напрямків лікування. Клініка «БОРИС» присутня на українському ринку вже 20 років і зараз в ній працюють більше 600 лікарів. Сайт клініки: http://www.boris.kiev.ua/
Довідка про «Київстар»
«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку, і понад 700 тисяч користувачів широкосмугового інтернету. Акціонери «Київстар» - міжнародна група Vimpelcom ltd (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Европи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью Йорк.
Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.
За додатковою інформацією звертайтеся: Nataliya.Dadiverina@kyivstar.net; www.kyivstar.ua

Источник: http://pr.adcontext.net/14/08/29/183905
Категория: Товары и услуги | Добавил: Wasserstand (29.08.2014) | Автор: Роман Богун E
Просмотров: 174 | Теги: перша допомога, клініка Борис, Київстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск