Вторник, 14.07.2020, 12:11
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Дата-трафік в роумінгу Київстар виріс вдвічі
За період новорічних свят 2017-2018 роумінгом від лідера телеком-ринку України скористалося на 15% більше абонентів, ніж за аналогічний період в минулому році. Найбільшим попитом користуються дзвінки

Абоненти Київстар все активніше спілкуються за кордоном. Не стали винятком і новорічні свята. З 30 грудня 2017 року по 14 січня 2018-го, кількість користувачів роумінгу зросла на 15%, а кількість користувачів мобільного інтернету – на 207%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Голосовий зв'язок залишається найбільш затребуваною послугою, на другому місці – SMS, на третьому – мобільний інтернет. Але його популярність зростає – в порівнянні з минулим роком, обсяг використаного дата-трафіку збільшився в два рази.

Найпопулярнішими країнами для спілкування в роумінгу серед українських туристів в новорічні свята стали Польща, Росія, Молдова, Румунія, Білорусь, Німеччина, Італія, Чехія, Угорщина і Єгипет.

«Я радий, що нам вдалося запропонувати насправді доступний роумінг від Київстар. Наші абоненти активно спілкуються з рідними, друзями і колегами, коли бувають за кордоном і не вважають за потрібне змінювати SIM-карти або шукати безкоштовний Wi-Fi», - каже Павло Даніман, директор по маркетингу Київстар.

Київстар надає унікальні умови спілкування в 90 країнах за вигідними тарифами: дзвінки від 2 грн за хвилину, інтернет від 0,35 грн за мегабайт, SMS - 1,00 грн / SMS. Причому тарифи включаються автоматично, як тільки абонент здійснює дзвінок, виходить в інтернет, або відправляє SMS.

Довідка про компанію
Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.
Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.
Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращим роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більш 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.
Категория: Товары и услуги | Добавил: Ezendor (23.01.2018) | Автор: Владислав E W
Просмотров: 157 | Теги: Київстар, киевстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск