Пятница, 03.04.2020, 13:06
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Київстар – кращий роботодавець України
Завдяки інноваційним підходам у роботі з персоналом, Київстар визнаний одним з найпривабливіших роботодавців України. Також компанія отримала спеціальну нагороду за проект внутрішньої корпоративної мережі «Київстар Workplace».
Київстар вже багато років поспіль відзначається експертами ринку праці як один з найкращих роботодавців. Так, в 2016 році Київстар увійшов до ТОП-10 роботодавців за версією консалтингової компанії EY, а в рейтингу ділового щотижневика «Фокус» був визнаний найбільш привабливим роботодавцем для молоді та студентів. Цього року компанія знову була названа серед кращих роботодавців України, за версією кадрового порталу Head Hunter.
«Ми багато працюємо над тим, щоб в нашій компанії було комфортно розвиватися професійно, самовдосконалюватися та створювати цікаві проекти. Ми інвестуємо у розвиток діджитал-навичок, підприємницької культури та клієнт орієнтованості. Ось тому вже багато років поспіль Київстар отримує відзнаки як кращий HR-бренд України», – розповідає Оксана Олійник, директор з персоналу та розвитку організації Київстар.
Турбота про співробітників проявляється не лише в мотиваційних програмах, але й увазі компанії до розвитку та самовдосконалення кожного співробітника. В Київстар регулярно проводяться тренінги і програми підвищення кваліфікації, працює проект Learning up, де кращі співробітники компанії діляться з колегами своїми знаннями та досвідом. Для розвитку підприємницьких навичок проходять бізнес-ігри Cash Flow. Діють програми мотивації продавців «Зіркова сила», «Сузір’я Київстар» - де співробітники самі визначають кращих з кращих, бізнес-кампуси – заходи, що спрямовані на освіту да мотивацію співробітників. Успішно працює проект «Віртуальний офіс»: співробітники можуть працювати віддалено, або по нестандартному графіку.
Щоб зробити роботу більш співробітників більш ефективною та згуртованою, а також щоб підвищити рівень інформованості та залученості співробітників у життя компанії, Київстар в 2016 році реалізував проект Workplace – Facebook для бізнеса, яким користується вже понад 30 тисяч компаній по всьому світу. Що цікаво, Київстар – одним з перших в Україні почав тестувати цю розробку. Для керівництва компанії це не тільки платформа для отримання зворотного зв’язку від співробітників, а реальний інструмент для вирішення задач бізнесу. Однією з основних переваг Workplace є доступ до необхідної інформації з любої точки світу. Завдяки мобільності та простоті у використанні, ресурс швидко став популярним і впливовим інструментом комунікацій.

Довідка про компанію
Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.
Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.
Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращим роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більш 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.
Категория: Товары и услуги | Добавил: Ezendor (30.12.2017) | Автор: Владислав E W
Просмотров: 137 | Теги: киевстар, Workplace, Київстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск