Среда, 23.09.2020, 22:48
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Київстар модернізував «комерційний дата-центр»
Київстар модернізував «комерційний дата-центр»

Київстар збільшив потужності дата-центру більш ніж в два рази, посилив систему безпеки та забезпечив цілодобову технічну підтримку.

«Попит на розміщення серверного обладнання на стороні оператора і на хмарні рішення в українських компаній зростає, оскільки бізнес добре розуміє, що сервісні IT-завдання швидше і дешевше віддати на реалізацію постачальнику конвергентних послуг, а самому зосередитися на розвитку бізнесу та стратегічних завданнях, - коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. Для користувачів послугами дата-центрів, особливо для банків і фінансових організацій, питання кібербезпеки критично важливі. Тому для нас модернізація дата-центру - це виправдана інвестиція і закономірний процес еволюції і розвитку послуг для бізнесу».

Серед переваг послуги «Комерційний дата-центр» від Київстар можна виділити 5 ключових:

• Розвинена інфраструктура: власна будівля в Києві, наявність екранованих шаф відповідають стандартам НБУ для фінансових організацій, доступ до мережі Київстар і хмарного сервісу Azure Stack with Kyivstar;
• Гарантоване та безперебійне енергопостачання: власна трансформаторна підстанція та дизель-генераторна станція;
• Підтримання обов'язкових кліматичних умов: автоматична система управління кліматом, ізоляція «холодних коридорів»;
• Безпека: в побудові системи безпеки враховані вимоги щодо забезпечення рівня надійності Tier-III; автоматична пожежна сигналізація і система пожежогасіння, цілодобова охорона і система відеоспостереження, доступ до обладнання під суворим наглядом охоронного персоналу;
• Технічна підтримка фахівців Київстар 24/7 і оперативний доступ до обладнання на вимогу замовника.

Послугами комерційного дата-центру користуються компанії малого, середнього і великого бізнесу з таких галузей, як фінанси та банківський сектор, логістика, промисловість, сільське господарство, фармацевтичні та IT компанії, охорона здоров'я, ритейл, енергетика.
Серед замовників послуг - в тому числі компанії, кількість співробітників яких не перевищує 50 осіб. Важливим фактором є наявність у замовника своєї IT-інфраструктури та IT-фахівців.

Нагадаємо, що тепер сервіси глобального Azure від Microsoft доступні з дата-центру Київстар. Партнерський продукт дозволить компаніям оптимізувати свої корпоративні процеси і залишатися в правовому полі, тобто розміщувати і обробляти дані в межах України.

Побувати на віртуальній екскурсії по дата-центру Київстар можна за посиланням, а ознайомитися з подробицями послуги або замовити консультацію на сайті сервісу.

Довідка про Київстар:
Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G, обслуговуючи 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.
Категория: Товары и услуги | Добавил: lesyalusyn (11.08.2020) | Автор: Проскурина Светлана Валеривна E
Просмотров: 16 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск