Пятница, 29.05.2020, 14:29
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

«Київстар» представляє нову тарифну лінійку послуги «Домашній інтернет»
З 10 червня 2014 року «Київстар» запускає нові тарифи послуги «Домашній інтернет». Більше не потрібно хвилюватися, чи вистачить швидкості для комфортного перегляду фільмів або відеодзвінків – в усіх нових тарифах значно підвищено швидкість доступу.
Оновлена лінійка враховує локальні особливості користування послугою в окремих містах та складається з 4 тарифів: «Базовий+», «Зручний+», «Швидкий+», «Вільний+». Навіть у тарифному плані початкового рівня швидкість доступу підвищена щонайменше втричі (у порівнянні з попередніми тарифами). Це означає, що абоненти «Домашнього інтернету» від «Київстар» отримують більшу свободу вибору. Користувач будь-якого з нових тарифних планів може розраховувати на стабільну та комфортну роботу, незалежно від того, які саме мережеві сервіси він використовує найчастіше.
«Ми ретельно вивчили особливості користування фіксованим широкосмуговим доступом у всіх регіонах, де працює «Домашній інтернет» від «Київстар», і розробили нові більш доступні тарифні плани. Незалежно від того, в якому куточку нашої країни знаходяться користувачі послуги, вони можуть розраховувати на оптимальну для себе пропозицію. Тепер усі існуючі та нові абоненти мають змогу значно підвищити швидкість доступу до мережі. Незмінною залишилась лише якість «Київстар», яка тепер стала ще доступнішою», – розповідає Вадим Приходько, начальник відділу тарифів продуктів та бізнес-аналізу «Київстар».
Існуючі абоненти послуги «Домашній інтернет» можуть замовити зміну тарифу через систему самообслуговування «Мій Київстар», зателефонувавши до служби підтримки за телефоном 460 (з номерів мережі «Київстар» дзвінки безкоштовні) або 0 800 300 460. Перша заміна тарифного плану протягом одного календарного місяця є безкоштовною, за кожну наступну зміну стягуватиметься плата у розмірі 10 грн.
Підключення нових абонентів до послуги «Домашній Інтернет» від «Київстар» абсолютно безкоштовне. Користувач також може замовити підключення та налаштування Wi-Fi роутера для бездротової передачі даних в межах своєї домашньої мережі усього за 1 грн.
У всіх тарифних пакетах нової лінійки діє унікальна пропозиція «Київстар» – на рахунок клієнта нараховуються бонуси. Клієнти «Домашнього інтернету» можуть використовувати бонуси для замовлення послуг, що підвищують швидкість доступу (Турбо Тиждень Ніч, Турбо Тиждень День), а також перераховувати бонуси на номери абонентів мобільного зв’язку «Київстар».
Послуга «Домашній інтернет» надається за інноваційною технологією FTTB («оптика – додому»). Вона передбачає синхронний канал передачі даних, високу швидкість і надійність зв’язку. На даний момент «Київстар» охопив цією послугою 138 міст України. До волоконно-оптичних ліній зв’язку підключено більше 47 000 багатоквартирних будинків, де проживає близько 5 мільйонів сімей.
Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»
Довідка про «Київстар»
«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.
Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.
Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.
Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua
Категория: Товары и услуги | Добавил: Wasserstand (11.06.2014) | Автор: Роман Богун E
Просмотров: 137 | Теги: домашний, интернет, киевстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск