Среда, 27.05.2020, 23:43
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

«Київстар» та Ericsson розпочинають тестування 3G-мережі у приміщенні центрального офісу оператора
Сьогодні спеціалісти «Київстар» та Ericsson запускають в експлуатацію тестове обладнання базової станції третього покоління у приміщенні центрального офісу в Києві. Компанії отримали дозвіл «Українського державного центру радіочастот» на тестування 3G-мережі за умов, що обладнання працюватиме на мінімальній потужності, а покриття мережі не виходитиме за межі визначеного приміщення. У ході тестового періоду, спеціалісти Київстар та Ericsson випробують роботу обладнання та базових сервісів у робочому режимі. Вже у перший день тестування, спеціалістам вдалося досягти стійкої швидкості передачі даних понад 4 Мбіт/с. Роль абонентів виконуватимуть співробітники компанії, які спеціалізуються на питаннях роботи мережі, розробки тарифних планів та послуг.

«Тестування – це обов’язковий етап запуску кожної послуги. Оновлена мережа потребуватиме значних змін у технологічних процесах та обслуговуванні абонентів. Запускаючи тестову базову станцію 3G, ми очікуємо відпрацювати усі можливі позаштатні ситуації та отримати необхідний досвід роботи із послугою широкосмугового мобільного інтернету», – розповідає Тетяна Суміна, голова проектного офісу 3G «Київстар».

«Ericsson виступає рушійною силою, яка допомагає бізнесам у всьому світі повністю розкрити свій потенціал, і ми раді розпочати тестування базових станцій 3G разом з «Київстар» з метою відкриття нових бізнес-можливостей. Ми раді надати нашу ґрунтовну експертизу та міжнародний досвід нашим клієнтам в Україні, допомагаючи у впровадженні 3G МШПД по всій країні», – коментує Войцех Байда, генеральний директор Ericsson Україна.

Нагадаємо, що «Київстар» визнано державним регулятором НКРЗІ претендентом на участь в тендері на отримання ліцензій на здійснення послуг мобільного зв'язку в стандарті UMTS (3G), підсумки якого очікуються 16 лютого цього року.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua
Категория: Товары и услуги | Добавил: pleontalan (10.02.2015) E
Просмотров: 149 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск