Понедельник, 30.03.2020, 03:30
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

«Київстар» у 2013 році: зростання в мобільному і фіксованому інтернеті.
При цьому середній рахунок абонента зменшився на 9% завдяки впровадженню нових більш економних пакетних тарифів. Зберігається тенденція до збільшення попиту на послуги інтернету, та ріст фінансових показників цього бізнесу. Телеком ринок України відчуває гостру нестачу технологій 3G/LTE. Як результат, зменшується його інвестиційна привабливість, а клієнти не мають доступу до сучасних високотехнологічних послуг.
1. Ключові індикатори телеком ринку: зростання кількості підключень, зниження вартості послуг, прогресуюча стагнація через відсутність нових технологій зв’язку
Протягом тривалого часу регулятор не вживає заходів для видачі ліцензій на частоти 3G, або закріплення в законодавстві принципу «технологічної нейтральності», що могло б зробити можливим впровадження нових технологій зв'язку з використанням частот в стандарті GSM 1800.
Попри це, кількість підключень продовжує зростати. Станом на грудень 2013 року, мобільним зв'язком «Київстар» користувалося 25,8 млн абонентів, на 3% більше, ніж у 2012 році. Попит на голосові послуги помітно насичений, а їх вартість – зменшується. За рік середній рахунок у мобільному зв'язку зменшився на 9%, до 37,5 грн., а споживання голосових послуг – на 2%, до 501 хв. на місяць. Цьому сприяло впровадження в 2013 році нової лінійки більш економних пакетних тарифів без щоденної абонплати, зниження цін у голосових послугах і мобільному інтернеті, розвиток додаткових сервісів. Так, середня вартість хвилини мобільного зв’язку в 2013 році знизилася до 0,088 грн., що на 7% менше, ніж у 2012 році.

2. Зростання споживання мобільного та фіксованого інтернету, зростання доходів від передачі даних
Мобільний інтернет стає найбільш затребуваною послугою, після голосового зв'язку. Ним користується майже кожен другий клієнт «Київстар» – всього 11,3 млн осіб. Розвиткові споживання послуг мобільного інтернету в 2013 році сприяло збільшення кількості смартфонів – до 4,6 млн, або на 50% більше, ніж в 2012 році, а також нові пропозиції «Київстар». Так, у 2013 році «Київстар» повністю скасував плату за використані мегабайти в більшості тарифних планів для масового ринку. Завдяки цьому абоненти знизили витрати на мобільний зв'язок і збільшили використання інтернету. Обсяги трафіку, що використали клієнти, за рік зросла майже на 50%, до 8,5 тис. ТБ. Доходи від послуг мобільного інтернету за рік зросли на 10%.
Значний прогрес демонструє послуга широкосмугового інтернету для домогосподарств. «Домашній Інтернет» від «Київстар» станом на грудень 2013 року підключило 762 тисячі домогосподарств, їх кількість зросла, порівняно з 2012 роком, на 24%. Доходи від послуги «Домашнього Інтернету» за рік зросли на 48%, до 408 млн грн. У цілому, доходи від послуг фіксованого зв’язку і передачі даних у 2013 році склали 1,103 млрд грн.
3. Попит на послуги міжнародного роумінгу, зниження цін
У 2013 році «Київстар» зміг значно знизити ціни на послуги міжнародного роумінгу, завдяки отриманню від компаній-партнерів кращих тарифних умов. Так, на початку року клієнтам була запропонована послуга «Супер Віза», яка дозволяє знизити в 15 разів вартість послуг голосового роумінгу в 8 країнах, де працює міжнародна телеком група VimpelCom. Як результат, голосовий трафік в роумінгу в цих країнах виріс удвічі, а в окремих країнах – Італії, Грузії, Вірменії, Казахстані, – в 5 разів. У другій половині 2013 року була випущена пропозиція «Євро Visa» для економного використання роумінгу на території країн ЄС. Ціна хвилини дзвінків, з підключеною послугою, знизилася на 70%: з 12 грн. до 3,6 грн. за хвилину. Завдяки цьому голосовий трафік абонентів в країнах Євросоюзу збільшився на 40%.

4. Запуск нових послуг мобільної комерції

«Київстар» у 2013 році першим серед телеком операторів вийшов на ринок послуг мобільної комерції. Клієнтам масового ринку став доступним інноваційний сервіс «Мобільні гроші». Ця послуга дозволяє здійснювати з мобільного телефону платежі за продукти і сервіси різних компаній. Новою послугою скористалося вже понад 75 тисяч клієнтів, які здійснили 350 тисяч транзакцій. Сьогодні завдяки цій послузі клієнти зі своїх мобільних телефонів можуть оплачувати понад 650 різних послуг.

5. Інвестиції у підготовку мережі до 3G/LTE, податкові відрахування
У 2013 році «Київстар» перерахувала в державну скарбницю понад 4,351 млрд грн. податків і зборів, що на 30% більше, ніж в 2012 році. Звітний рік також позначився зростанням витрат компанії у зв’язку з підвищенням тарифів на використання частот, тарифів на електроенергію, а також зростанням регуляторного тиску. За 2013 рік обсяг капітальних інвестицій «Київстар» склав 1,6 млрд грн. В основному інвестиції були зроблені в оновлення інфраструктури мережі, розширення каналів зв'язку і заміну обладнання базових станцій на нове, що підтримує стандарти зв'язку 3G/LTE. Ці заходи – інвестиція в майбутню готовність мережі «Київстар» до надання абонентам послуг швидкісної передачі мобільних даних.
Так, в 2013 році «Київстар» збільшив ємність зовнішніх інтернет-каналів до 600 Gbps. На магістральній DWDM мережі між найбільшими містами України введені в експлуатацію канали по 100 Gbit/s. Це дозволило збільшити потенційну пропускну здатність мережі в 10 разів і забезпечити зростаючу потребу абонентів в послугах і сервісах передачі даних.
У 2013 році рентабельність бізнесу «Київстар» (маржа EBITDA) залишається на високому рівні 48,5%, і компанія продовжує надавати клієнтам послуги найвищої якості.

Довідка про національного оператора телекомунікацій «Київстар»
«Київстар» - оператор № 1 на ринку мобільного зв'язку, один з кращих брендів в Україні. Мережа мобільного зв'язку «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж Україна. «Київстар» надає послуги EDGE / GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах. «Київстар» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет») функціонує в 138 містах України.
«Київстар» є українською бізнес-одиницею VimpelCom Ltd. – глобальної телекомунікаційної групи, яка працює на ринках країн Європи, Азії та Африки. www.kyivstar.ua

Источник: http://pr.adcontext.net/14/03/06/169293
Категория: Товары и услуги | Добавил: Wasserstand (06.03.2014) | Автор: Роман Богун E
Просмотров: 138 | Теги: клієнт, Інтернет, Київстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск