Пятница, 03.04.2020, 10:29
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

«Київстар» успішно протидіє кібератакам
В серпні 2014 року фахівці «Київстар» виявили і запобігли найбільшій в історії компанії телекомунікаційній атаці, метою якої було вивести з ладу Центр управління мережею, заблокувати надання послуг для всієї абонентської бази, а також отримати доступ до номерів телефонів клієнтів. Здійснювала кібератаку група зловмисників, що діяла з поза меж України. Для досягнення своїх цілей вони використовували різні інструменти: від TDOS атак, спрямованих на блокування різних клієнтських сервісів до спроб несанкціонованих підключень до телекомунікаційних вузлів мережі.
Кібератаки проти мережі «Київстар» тривали практично безперервно з 11 по 24 серпня. У цей період компанія працювала у режимі посиленої безпеки.
Спеціалісти відділу інформаційної безпеки «Київстар»: «глобальна кібератака була спрямована одночасно проти обладнання GSM-мережі, і, як мінімум, 300 серверів інформаційних систем компанії. Завдяки професіоналізму та досвіду злагодженої за довгі роки команді відділу інформаційної безпеки, ми виявили і запобігли діям зловмисників ще на початковому етапі. Протягом короткого часу за допомогою інформаційно-аналітичних систем було проаналізовано кілька мільярдів лог-файлів, отриманих від понад тисячі кінцевих пристроїв, заблоковані права доступу десяткам скомпрометованих облікових записів різного рівня. Попри масштаб та інтенсивність події, компанія успішно з нею впоралась, при цьому зв'язок залишався стабільним».
Під час святкових днів мережа «Київстар» продемонструвала високу якість роботи. Так, в День Незалежності України в мережі «Київстар» було встановлено понад 207 мільйонів з’єднань, використано 440 мільйонів хвилин, передано 50 тисяч мегабайтів мобільного дата-трафіку. Стабільність послуг забезпечується, зокрема, завдяки високому рівню телекомунікаційного захисту мережі.
«Київстар» використовує для захисту мережі кращі галузеві рішення. Це промислові розробки, наприклад, антиспам-фільтри для зарубіжного та національного трафіку, а також власні інновації, такі як інтелектуальна платформа для «маскування» номерів ідентифікації абонентів (IMSI), що робить їх невразливими для зловмисників, що діють з інших мереж.
У першому кварталі 2014 року телеком-регулятор (НКРЗІ) проводив аудит захищеності мережі «Київстар». Згідно з висновками комісії, несанкціонованого зняття інформації, порушень схоронності відомостей про абонентів, незаконної обробки інформації, а також поширення відповідних даних в мережі «Київстар» не встановлено. В ході перевірки комісія зробила висновок, що іноземні компанії доступу до інформаційних баз «Київстар» не мають.
Захист мережі від сторонніх втручань – найважливіша складова роботи «Київстар». Компанія забезпечує клієнтам високий рівень безпеки всіх сервісів і конфіденційність їх персональних даних.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua

Источник: http://pr.adcontext.net/14/08/27/183761
Категория: Товары и услуги | Добавил: Wasserstand (27.08.2014) E
Просмотров: 127 | Теги: Зв'язок, атаки, Київстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск