Четверг, 28.05.2020, 15:12
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

«Київстар» відновив роботу 200 базових станцій у Луганській області
Фахівці телеком-оператора відновили роботу 200 базових станцій мобільного зв'язку в Луганській області. Завдяки технічному рішенню з дистанційного управління трафіком, вдалося запустити більше 60% телеком-обладнання на території області.

На сьогоднішній день у Луганській області функціонує більше 60% від загальної кількості базових станцій «Київстар», що знаходяться на даній територіїі. На зв’язку - Алчевськ, Вахрушево, Красний Луч, Краснодон, Лисичанськ, Луганськ, Петровське, Родакове, Ровеньки, Свердловськ, Стаханов, Суходільськ, Теплодар, та інші населені пункти. Роботи з відновлення зв'язку тривають, і компанія сподівається ще більше розширити територію дії мережі.

Нагадаємо, що 4 лютого 2015 року в технічний центр «Київстар» у Донецьку увійшли озброєні люди, які знеструмили і пошкодили телекомунікаційне обладнання. Через такі дії постраждали користувачі послуг зв'язку «Київстар» на території Донецької і Луганської областей. Компанії вдалося перенаправити трафік через інші технічні майданчики, що дозволило зберегти функціонування базових станцій на території Донбасу, де є українська влада. Через відсутність у фахівців «Київстар» можливості фізичного доступу до технічного майданчика в Донецьку частина інфраструктури зв’язку на Донбасі функціонувати не може.

Володимир Кабаненко, директор з експлуатації мережі і сервісів «Київстар»: «Ми знайшли технічне рішення, яке дозволило відновити зв'язок на території Луганської області. Сподіваємося, що найближчим часом територія охоплення мережі «Київстар» на Луганщині буде на тому рівні, який був станом до 04 лютого 2015 року».

У Луганській області послугами «Київстар» користуються комунальні підприємства, міські електричні мережі, газорозподільні системи, підприємства водопостачання, ліфтового господарства, вугільної та хімічної промисловості.

«Наші співгромадяни на сході України опинились в складній ситуації, тому важливо зберегти для них можливість залишатися на зв'язку. Ми використовуємо всі наявні ресурси для відновлення роботи базових станцій, проте не будемо піддавати ризику безпеку зв'язку та захист інформації в мережі», – додав Володимир Кабаненко.

Станом на 12 лютого 2015 року технічний центр «Київстар» у Донецьку залишається заблокованим озброєними людьми. З цієї причини в Донецькій області не функціонує 34% базових станцій, а в Луганській – 40%.

У містах і селищах регіону, які контролюються українською владою, всі послуги зв'язку «Київстар» доступні. Фахівці телеком-оператора докладають максимум зусиль для відновлення зв'язку на всій території Донбасу.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником
податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua
Категория: Товары и услуги | Добавил: pleontalan (12.02.2015) E
Просмотров: 156 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск