Четверг, 04.06.2020, 03:33
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Компанія «Київстар» відкрила у Львові новий сучасний офіс
Для безперебійності робочого процесу всі приміщення в новому офісі обладнані прецезійними системами клімат-контролю, автономного опалення, системою автоматичного пожежогасіння, а також в офісі реалізовано безперебійне енергопостачання. Для охолодження всіх технологічних систем у новому офісі впроваджено систему холодопостачання, збудовану на принципі «прекулінгу», тобто з максимальним використанням виробленої енергії. Відповідно, для цього процесу буде використовуватися на 40% менше енергії у порівнянні зі звичайною системою охолодження.
Петро Чернишов, президент «Київстар»: «Львівський офіс дуже важливий для компанії «Київстар». Адже тут встановлено власне комунікаційне обладнання, яке забезпечує зв'язок у Західному регіоні України. Також саме у Львові знаходиться процесинговий центр компанії, який здійснює підтримку бухгалтерії, фінансів та інших структурних підрозділів «Київстар» по всій Україні».
Олег Синютка, перший заступник міського голови Львова: «Надзвичайно важливим для Львова є те, що компанія «Київстар» надає немалу кількість робочих місць для наших мешканців. Водночас є ще одна позитивна зміна, адже з наступного року «Київстар» почне сплачувати податок з доходів фізичних осіб до міського бюджету, тобто щомісячно ми будемо отримувати 0,7-0,8 млн грн. до львівської казни».
Втілюючи в життя концепцію використання сучасних технологій для розбудови міської інфраструктури та бізнес-середовища, новий офіс «Київстар» у Львові буде також буде працювати як діловий майданчик для бізнес-зустрічей.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»
Довідка про «Київстар»
«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.
Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.
Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.
Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua

Источник: http://pr.adcontext.net/14/12/18/193352
Категория: Товары и услуги | Добавил: Wasserstand (18.12.2014) E
Просмотров: 152 | Теги: львів, Офіс, Київстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск