Среда, 27.05.2020, 23:55
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розвиватиме сферу туризму та курортів разом із Київстар
26 грудня 2017 року Київстар та Міністерство економічного розвитку та торгівлі України підписали Меморандум про співпрацю.

За умовами Меморандуму, сторони домовились про обмін статистичною інформацією, яка дає змогу визначати кількість вітчизняних та іноземних туристів, що переміщуються територією України. Отримані дані можуть використовуватися Міністерством для розвитку туристичної галузі та популяризації України на зовнішньому і внутрішньому туристичних ринках.

«За допомогою Big Data фахівці Київстару моніторять кількість туристів, які відвідують той чи інший регіон, визначають, звідки їдуть люди та навіть скільки часу вони проводять в області. Ми передаємо неперсоніфіковані дані спеціалістам у місцевих адміністраціях, які, у свою чергу, роблять висновки про те, наскільки добре про їх регіон обізнані українці й формують стратегії розвитку туризму. Вся інформація, яку вони від нас отримують – узагальнена, без персональних даних», – говорить Петро Чернишов, президент Київстар

За понад півтора року Київстар підготував моніторинги з даними про туристичні потоки для багатьох обласних та міських державних адміністрацій, серед яких Одеська, Івано-Франківська, Херсонська, Дніпровська, Львівська, Полтавська, Чернігівська та інші. За оцінками місцевої влади, ці дані виявилися дуже корисними для розвитку регіонів.

Наприклад, у 2016 році співпраця Київстару та Одеської ОДА дозволила довести необхідність запуску нового залізничного маршруту, і тепер вже понад рік у напрямку популярних курортів Затока та Сергіївка, куди раніше можна було дістатися лише автомобілем чи електричкою, курсує потяг Київ-Ізмаїл.
А дані, сформовані для Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА показали, наскільки недооціненим був потік туристів у цьому регіоні – за офіційною статистикою він значився вдвічі меншим.

"Якісне управління базується на статистиці, яка має бути точною. Тож хочу подякувати Київстару, який вже другий рік надає Мінекономрозвитку узагальнені дані щодо переміщень українських та іноземних туристів, а зараз проявив ініціативу з підписанням Меморандуму із залученням іще двох провідних операторів мобільного зв'язку. Це виводить відносини між Міністерством (економічного розвитку і торгівлі України) та операторами на новий рівень: ми зможемо більш прагматично підходити до системного збору даних, оцінювати реальне зростання індустрії туризму та використовувати цю інформацію для прийняття рішень щодо покращення туристичних пропозицій та планування доходів у бюджет країни", – наголосив Степан Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Довідка про Київстар:
Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.
Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.
Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більше 52 млрд грн. податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.
Категория: Товары и услуги | Добавил: Ezendor (27.12.2017) | Автор: Владислав E W
Просмотров: 123 | Теги: киевстар, МЕРТ, Київстар, мэрт | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск