Четверг, 28.05.2020, 15:38
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Нафтогаз Трейдинг реалізовує успішну стратегію продажу природного газу на УЕБ
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" (Нафтогаз Трейдинг), що входить до групи Нафтогаз, є ініціатором торгових сесій з продажу природного газу на Українській енергетичній біржі починаючи з 5 липня 2019 року. Протягом цього часу на біржових торгах компанією було реалізовано більше 80 млн. куб. м. природного газу ресурсів липня, серпня та вересня.

Продукція Нафтогаз Трейдинг користується попитом у покупців. Наприклад, кожного торгового дня поточного тижня компанія довиставляла ресурс природного газу протягом торгової сесії і, таким чином, реалізовувала на 0,5-2 млн. куб. м. природного газу більше за стартовий обсяг. Ціни реалізації ресурсів Нафтогаз Трейдинг загалом є максимально наближеними і порівняними з цінами продажу природного газу іншими вітчизняними видобувними компаніями та трейдерами. Більше того, Нафтогаз Трейдинг виступає у ролі маркет-мейкера за напрямком "Природний газ", тобто ціни продажу природного газу даної компанії виступають орієнтиром для інших учасників торгів.

Середньозважена вартість ресурсу серпня за результатами торгів Нафтогаз Трейдинг 22 серпня складає 5 166 грн. за тис. куб. м. Це значення є наближеним до рівня ринкової ціни природного газу в Україні і поза межами біржі. Важливе значення у формуванні підсумкових значень цін становлять саме продажі Нафтогаз Трейдинг, адже частка реалізації компанії серед інших вже досягла 70%.

Зараз за напрямком "Природний газ" акредитовано більше 250 компаній. У біржовій електронній торговій системі забезпечується захист конкуренції, анонімність та знеособленість учасників торгових сесій. На біржі формуються цінові індикативи, які слугують орієнтирами для інших учасників ринку. В тому числі середньозважені ціни місячних ресурсів природного газу з червня 2019 року використовуються для розрахунку ціни природного газу для населення, що посилює значення забезпечення прозорого процесу торгівлі природним газом на ТБ "УЕБ". Таким чином, у формуванні об’єктивних ринкових цін та дотриманні правил торгового процесу зацікавлені всі учасники торгів.

"Вихід найбільшої державної компанії на торги Української енергетичної біржі для нас є підтвердженням зростаючої ролі біржової торгівлі енергоресурсами в Україні. Важливим позитивним чинником є збільшення кількості учасників торгів та ліквідності. Торгові сесії проходять на висококонкурентних засадах, з врахуванням вимог публічності та прозорості, із дотриманням законодавства України та нормативних документів біржі." - прокоментував результати торгів Нафтогаз Трейдинг Генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.
Категория: Товары и услуги | Добавил: asokor (23.08.2019) | Автор: Анна E W
Просмотров: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск