Воскресенье, 29.03.2020, 23:33
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Нові тарифи від «Київстар»: економія 33% та відсутність прихованих платежів
Оновлена тарифна лінійка від «Київстар» є максимально прозорою – ніяких прихованих платежів і штрафів. При цьому якість зв’язку від лідера ринку залишається найкращою в Україні.
З новими тарифами абоненти мають можливість суттєво заощаджувати на послугах зв’язку, якщо замовить знижку. Економія складе 20% за умови передплати послуг на тиждень, і 33% за умови передплати послуг на місяць. Замовити знижку просто – треба подзвонити на номер 477*1.
Серед тарифних планів нової лінійки кожен зможе обрати пропозицію під свої потреби. Для необмеженого спілкування з іншими абонентами «Київстар» створено тарифний план «Вільна мережа». Він дозволяє взагалі не обмежувати своє спілкування в мережі найбільшого оператора України.
Власникам смарфонів спеціалісти «Київстар» рекомендують обирати тарифний план «Вільний смартфон», який надає користувачу безмежний доступ до мережі Інтернет і безмежні дзвінки іншим абонентам «Київстар».
Для абонентів, які бажають вільно спілкуватися не тільки всередині мережі «Київстар», але і з абонентами інших мереж, рекомендується тарифний план «Вільна країна». Даний тариф діє на території всієї країни і дозволяє за 90 гривень на місяць отримати безліміт в мережі, безмежний доступ в Інтернет і пакет хвилин для дзвінків на інші мережі.
У тарифах оновленої лінійки вартість хвилини розмови з абонентами інших мереж знижена – від 25 до 50 копійок в залежності від регіону.
Для тих, хто цінує простоту у користуванні, «Київстар» розробив лінійку контрактних тарифних планів «Київстар Комфорт» - в усі з них вже включені пакети хвилин на інші мережі (від 50 хвилин у найдешевшому тарифі до 10000 у преміальному). При цьому абонент отримає безмежний доступ до Інтернет і безлімітні дзвінки в мережі «Київстар» і автоматично пакет хвилин для дзвінків на інші мережі.
Тарифні плани «Вільна мережа» і «Вільний смартфон»», а також контрактні тарифні плани мають регіональні пропозиції, які враховують потреби жителів різних областей України у спілкуванні з абонентами інших мереж зв’язку. Тарифний план «Вільна країна» діє на всій території України.
Для абонентів «Київстар», які проживають на території Луганської і Донецької областей, залишається відкритим для підключення тарифний план «Вільне спілкування», який надає можливість здійснювати дзвінки в мережі і користуватися мобільним Інтернетом з нульовим балансом.
Для просування нових тарифних планів «Київстар» зняв міні-фільм «Ярмарок, або Руслану не обманеш» з Русланою Писанкою в головній ролі.
Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.
«Київстар» – український оператор телекомунікацій, що надає послуги голосового зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій зв’язку. Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. «Київстар» надає послуги надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
Акціонери «Київстар» - міжнародна телекомунікаційна група Vimpelcom ltd (Королівство Нідерланди), яка керує телекомунікаційними активами у країнах СНД, Европи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью Йорк.
Київстар понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків до бюджету України серед компаній галузі транспорту та зв’язку, а також одним з найкращих роботодавців та найбільш соціально відповідальних вітчизняних суб’єктів господарювання. Станом на грудень 2013 року кількість абонентів «Київстар» склала 25,8 млн в мобільному зв’язку і понад 700 тис. у фіксованому інтернеті та передачі даних
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua

Источник: http://pr.adcontext.net/14/10/01/186677
Категория: Товары и услуги | Добавил: Wasserstand (01.10.2014) E
Просмотров: 1420 | Теги: економія, тариф, Київстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск